Nauja skalbimo mašina užliejo kaimynus

Į mūsų namus atvyko nauja skalbimo mašina, o jau ryte į duris dažėsi įsiutusi kaimynė, teigdama, kad užliejome jos butą. Tai buvo mūsų pirmoji skalbimo mašina, ir ji tikrai nepridarė tiek žalos, kad būtų vertėję kelti tokią sumaištį. Tiesa sakant, ji apskritai nesudarė tiek žalos, kiek dėl jos skundėsi kaimynė. Skalbimo mašina gerai atliko savo darbą, ir nebuvo tikrai tokia jau baisi. Tai mes truputį ne taip sureguliavome viską, dėl to per vieną vietą ėmė leisti vanduo.

Pagaliau nusipirkome skalbimo mašiną

Skalbimo mašinaApie tai, kad pirksime skalbimo mašiną, kalbėjome jau seniai. Visi jos norėjome, bet vis atidėliodavome. Tuo labiau, kai gyveni nepastoviai, tai tau apskritai mažai reikia tos skalbimo mašinos, tu dažniausiai net nenori tiek apsikrauti daiktais. Juk reikia vis kraustytis į kitą butą. Pakanka streso, kai tenka persivežti savo minkštą sulankstomą čiužinį arba sėdmaišį, o štai su skalbimo mašinomis bėdos didesnės. Jas tampyti net negali vienas žmogus – reikia dviejų stiprių vyrų, kad neštų. Na, bet priėjome minties, kad čia jau veikiausiai bus paskutinis mūsų butas, kurį nuomojamės, nes vėliau pirksime kitą, todėl ir nusipirkome skalbimo mašiną. Užsisakėme iš vienos buitinių prekės parduotuvės, lyderės, ir paskui mums ją atvežė.

Defektą palikome patys

O kur slypėjo bėda? Pajungti lyg ir mokėjome, tačiau defektą vis tiek palikome. Jis nebuvo tiesiogiai mūsų kaltė, nebuvo ir skalbimo mašinos brokas. Tai buvo susiję su senais vamzdžiais, kurie yra apraizgę mūsų namą. Jeigu čia būtų kiti, naujesni vamzdžiai, tai ir tas vanduo nebūtų pratekėjęs. Dabar dėl to ir problemų, neaiškumų kilo tiek daug, kad nebuvo aišku, ar čia mes kalti, ar senoji santechnika. Galime ir mes kaltę prisiimti, mat patys pajungėme tą skalbimo mašiną, galėjome geriau pažiūrėti, arba kviesti profesionalus, idant jie atliktų savo darbą geriau už mus.

Nuostolių beveik nepadarėme

Klausiate, kokie nuostoliai? Iš tiesų, beveik nieko baisaus nenutiko. Kai vidury nakties į duris ėmė veržtis kaimynė, mes galvojome, kad gal čia tikrai kažkokia apokalipsė. Tačiau viso labo pas ją per lubas skverbėsi vienas vienintelis lašelis. O mes patys buvome tik kartą išskalbę viską, taigi, ir iš tos mašinos tikrai bėgo ne koks nors krioklys, o tik labai nedaug vandens, atlikusio po skalbimo. Sutarėme, kad kaimynė gerokai perdeda ir situaciją pernelyg dramatizuoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *