Namų šilumai

Norvegai visame pasaulyje garsėja ne tik slidėmis ir kalnų slidinėjimu, bet ir gaminamomis krosnelėmis ir židiniais. Legendos pasakoja, kad „Jotul“ krosnelės ir židiniai, susiję su legendiniu troliu, gyvenusiu Norvegijoje. Trolis Jotul- ketinių krosnelių ir židinių gamybos paslapčių saugotojas. Jeigu jį sutiksite Norvegijos miškuose- būsite sveikas ir nesušalsite visą likusį gyvenimą.

Namų šilumai„Jotul“ firma įkurta 1853 m. tai didžiausias ir moderniausias ketaus židinių gamintojas pasaulyje, naudojanti modernias technologijas ir ekologiškus valymo filtrus.

Jotul produkcija namų šilumai yra labai ekologiška. Jos švaraus degimo krosnys nekenkia aplinkai- į atmosferą išmetamas kenksmingų medžiagų kiekis yra minimalus, šiluma išskiriama tolygiai, nes degimas vienodai intensyvus.Nesudegę smulkios dalelės ir dūmai sunaikinami. Storos ketaus sienelės gerai sugeria šilumą, išspinduliuodamos ją į aplinką. Ketus yra nepakeičiama medžiaga gaminant ypač ekonomiškus ir didelio galingumo židinius bei krosneles. Puikus židinių ir krosnelių sandarumas užtikrina, kad viena malkų įkrova degs labai ilgai, o apsauginis stiklas būsto savininkui leidžia gėrėtis ugnies žaidimu. Palei vidinį stiklo paviršių cirkuliuojantis oras saugo stiklą nuo sąlyčio su ugnimi. Antrinio degimo proceso metu dūmai, kurie turėtų patekti į atmosferą sudega ir susidaro papildomas šilumos kiekis. Dvigubų sienų deginimo kamera „švariai sudegina“- nesudegusius dūmus, dujas, kurios paprastai išeina per dūmtraukį. Taip maksimaliai sunaudojama malkų energija ir sumažėja kenksmingas poveikis aplinkai. Su šiandienine Jotul produkcija namų šilumai galite susipažinti apsilankę internetinėje svetainėje http://www.siltas.lt/“ target=“_blank“>http://www.siltas.lt/.

„Jotul“ šiuo metu yra šiluminės energetikos rinkos lyderė. Firmos ilgametė patirtis leido sukurti tokias sandarias krosneles, kurios gali apšildyti net iki 200 kvadratinių metrų plotą, išskirdamos maksimalų šilumos kiekį iš minimalaus malkų kiekio.Krosnelės ir židiniai patogiai prijungiami prie dūmtraukio, kai kurie modeliai pritaikyti ir maisto ruošimui- yra kepimo (virimo) plokštė.

Daugiau nei pusę gaminamos produkcijos“Jotul“ eksportuoja į daugiau nei 30 pasaulio šalių ir yra vertinami dėl ypač aukštos kokybės. Bendrovė suteikia išskirtinę 10 metų garantiją savo ketaus gaminių korpusams ir atsarginėms detalėms, kurios tiekiamos net 10 metų, nustojus gaminti vieną ar kitą modelį.

Jotul produkcija namų šilumai dėl konstrukcijų paprastumo ir saugumo yra ypač patvarūs. Dvigubos deginimo kamerų krosnys yra dukart efektyvesnės nei įprastų židinių ir krosnelių, todėl sunaudojama perpus mažiau malkų gauti tokiam pačiam šilumos kiekiui. Jei pasirinksite minimalų židinio ar krosnelės eksploatavimo režimą, kuro sutaupysite dar daugiau.

„Jotul“ produkcija gaminama tik iš ketaus, įvairaus dizaino- nuo tradicinio iki modernaus. Krosnelės gražios ir elegantiškos, jos dekoruotos įvairių spalvų emale, jas nesunku pritaikyti prie būsto ir baldų dizaino. O svarbiausia- jos labai kokybiškos. Norimą židinio ar krosnelės modelį pagal jūsų pageidaujamą kainą galite išsirinkti apsilankę internetinėje svetainėje http://www.siltas.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *