Mokytojų ekskursija

Savaitgalį teko pasinaudoti autobusų nuoma Vilniuje ir išvažiuoti į nuostabią kelionę. Ne dažnai išvykstame su darbo kolektyvu kažkur smagiai praleisti laiką. Tačiau šį sykį nusprendėme pasidaryti tikrai gerą Mokytojų dieną. Taigi, mūsų maršrutai tuo pačiu buvo ir labai smagūs, ir labai naudingi, savotiškai edukuojantys.

Europos Parkas

Kelionė autobusuPirmiausiai nuvažiavome čia visai prie Vilniaus. Autobusas mus nuvežė per 30 minučių, nors, jeigu kitu metu, ne per kamščius, tai gal ir anksčiau būtų galėjęs nuvežti. Tikėjausi pamatyti kažką labai įspūdingo. Iš tiesų, kai kurios skulptūros padarė įspūdį, o kai kurių paprasčiausiai nesupratau. Be to, manau, kad tame parke jau reikėtų padaryti šiokių tokių atnaujinimų. Be to, reikėtų gal ir naujų eksponatų įsigyti. Laiko pėdsakai čia labai gerai matosi, dėl to kai kurios skulptūros tapę vos ne žemės menu. Jos apkritę lapais, apaugę samanomis, o dar ir yra daug rūdžių, kažkas kažkur supuvę. Suprantu, kad autoriai kūrė tuos menus ne amžinus, bet parkas turėtų kažką su tuo daryti – arba tvarkyti, labiau prižiūrėti senus eksponatus, arba išvis mažinti ekspoziciją, tuos senus pašalinti ir įsigyti naujus.

Grūto parkas

Grūto parkas pasižymėjo praėjusių laikų didingumu. Tik patekęs ten gali pradėti įsivaizduoti, ką reiškia propaganda.Mastelis, dalykų dydis yra svarbu. Skulptūros, kurios yra milžiniškos, suteikia kažkokį keistą įspūdį. Taip pat kitas įdomus dalykas yra Grūto parke, tai pats išplanavimas. Šis, nors ir nesitikėjau, padarė daug didesnį įspūdį. Atrodo, tiesiog vaikštai tais miško ir kitokiais takais, bet iš tiesų darai ir kažką daugiau, nes taip pat ten ir praeini, nueini, pakvėpuoji grynu oru. Visas ėjimas formuojasi tarsi ratu, tad eidamas vis pamatai iš už kampo išnyrančią kokią nors skulptūrą.

Kernavė

Galiausiai mūsų linksmasis autobusas pajudėjo link Kernavės. Vietos, kurioje labai dažnai atvažiuojama po vestuvių nusifotografuoti ir pasivaikščioti. Ši vieta yra ne taip ir toli nuo Vilniaus, tačiau vis tiek nelabai dažnai į ją atvažiuoju. Taigi, šioje gražioje vietoje, Kernavėje, mes pavalgėme ant žolės.Visi turėjome prisivežę skanaus maisto. Paaiškėjo, kad miestelyje dar yra ir likę šiek tiek vietinių gerų parduotuvių, kuriose galima gauti tų tokių pirkinių, kokių nebūna nei įprastuose prekybos centruose, nei kažkur kitur. Visa tai mums leido pasijausti kaip tikrai per labai gerą ir smagią ekskursiją į gamtą ir pažįstant Lietuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *