Tailandietiškas masažas

Tailandietiškas masažas visame pasaulyje yra žinomas ne vienu pavadinimu. Vienur šis masažas yra vadinamas tradiciniu tailandietišku masažu kitur (Nuat phaen boran) ar net pasyviąja joga. 

Masažas KauneTailande egzistuoja daugiau nei 7 skirtingų rūšių tailandietiško masažo mokyklos pvz. Pietiniame šalies regione žmonės atlikdami masažą daugiau dėmesio skiria akupresūrai, akupresūra tai poveikis žmogaus organizmui spaudant tam tikrus aktyvius kūno taškus. Šiauriniuose šalies regionuose masažas yra labiau siejamas su raumenų tempimu ir pozomis panašiomis į jogą.

Masažas buvo sukurtas remiantis indų ajurvedine medicina, dėl to šis masažas gali būti naudojamas kaip gydomoji priemonė nuo įvairių ligų. Gydymas yra atliekamas stimuliuojant biologiškai aktyvius žmogaus kūno taškus ir atliekant tam tikrus jogos pratimus.

Tailandietiškas masažas kartais yra vadinamas pasyviaja joga. Šis masažas taip yra vadinamas dėl to, kad tuo metu kai masažistas Jus masažuoja Jūs turite atlikti tam tikras jogos pozas kurios papildomai atpalaiduoja Jūsų kūną. Toks masažas yra labai naudingas nes jo metu veikia visos raumenų grupės, pvz. sporto klube žmonės ne visada sugeba mankštinti visus kūno raumenis tolygiai, dėl to gali atsirasti raumenų disbalansas.

Dar vienas tailandietiško masažo privalumas yra tai, kad masažo metu yra aktyviai masažuojami sąnariai, masažas prilygsta lengvai gimnastikai ir gerina sąnarių būklę.

Masažistai atliekantys tailandietišką masažą pirštų galiukais jaučia kur ant paciento kūno yra biologiškai aktyvūs taškai, masažistas juos apčiuopia nes šie taškai skleidžia daugiau šilumos nei kitos kūno dalys.

Masažo metu nėra naudojamos jokios papildomos priemonės išskyrus nedidelį kiekį eterinio aliejaus tam, kad lengviau būtų sukurti atmosferą tinkamą atsipalaidavimui. Masažo metu masažistas  nesukeldamas jokio skausmo išjudina visus sąnarius ir stuburą. Masažas nuima visus kūno blokus tam, kad vidinė žmogaus kūno energija galėtų laisvai tekėti pro visą žmogaus organizmą, tai suteikia pacientui lengvumo jausmą ir skatina visų vidaus organų gijimą.

Tailandietiškas masažas taip pat yra sulyginamas ir su meditacija. Masažas į meditaciją panašus yra tuo, kad atliekant jį skamba rami hipnotizuojanti tailandietiška muzika, naudojama aromaterapija ir žvakės, visai tai padeda žmonėms visiškai atsipalaiduoti, ir šį atsipalaidavimą daug kas sieja su meditacija po kurios žmogus jaučiasi geriau.

Tailandietiško masažo nauda:

  • Masažas atpalaiduoja
  • Nuima stresą ir ramina
  • Masažas koreguoja laikyseną
  • Mažina raumenų nuovargį
  • Atkuria raumenų balansą
  • Mažina nugaros skausmą
  • Mažina celiulitą
  • Padeda sulieknėti
  • Suaktyvina energijos cirkuliavimą kūne

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *