Lenovo vibe shot – vienas galingiausių telefonų

Nors Lenovo prekinis ženklas labiau siejamas su kompiuterių gamyba, tačiau šiandien taip pat galima įsigyti ir šio gamintojo telefonų. Lenovo vibe shot – tai ienas naujausių siūlomų telefonų, kurį vartotojai vertina tikrai labai palankiai. Modernaus dizaino kokybiškas telefonas už patrauklią kainą patiks tikrai kiekvienam šiuolaikiškam žmogui, kuris neįsivaizduotų savo dienos be telefono.

Kokybiška vaizdo kamera

Lenovo vibe shotLenovo vibe shot kamera – didelis pranašams prieš daugelį kitų populiariausių telefonų modelių. Šis įrenginys turi net 16 megapikselių vaizdo kamerą, kuri tikrai puikiai pateisins daugumos žmonių lūkesčius. Visai nesvarbu, ar vyksie į kelionę, ar dalyvausite vakarėlyje, šis telefonas tikrai padės jums padaryti itin kokybiškas nuotraukas, kurios džiugins ryškumu.

Telefono ekranas

5 colių 1080×1920 raiškos ekranas leis mėgautis iš tiesų kokybišku vaizdu, ir visai nesvarbu, ką darysite naudodamiesi telefonu: naršysite internete, žaisite žaidimus, peržiūrėsite nuotraukas, vaizdo įrašus, ir t.t. Platus matymo kampas ir ekrano ryškumas leis jums naudotis telefonu esant et kokiam apšvietimui.

Programinė įranga

Telefonas palaiko Android 5.1.1 operacinę sistemą, kuri leidžia naudotis įvairiomis programėlėmis, ir užtikrina, kad telefonu galėsite naudotis tikrai efektyviai. Lenovo vibe shot turi 3 Gb operatyviąją atmintį, kuri leis telefonu naudotis be jokių sutrikimu. Šiandien renkantis telefoną neretai yra svarbu tai, kad jis būtų pakankamai galingas ir galėtų veikti be jokių sutrikimų. Taigi, tokia pasirinkimo galimybė iš tiesų gali būti viena palankiausių.

Lenovo vibe shot kaina

Nors telefonas pasižymi tikrai puikiomis savybėmis, tačiau jo kaina yra labai palanki: daugumoje prekybos vietų šie Lenovo telefonai kainuoja iki 400 eurų, todėl galite būti tikri, kad įrenginį galėsite įsigyti tikrai nebrangiai. Palyginus su daugeliu kitų gamintojų telefonų kainomis, pastebėsite, kad šis telefonas kainuoja kiek pigiau nei populiariausi telefonų modeliai.

Vibe shot telefonas kol kas yra pats galingiausias Lenovo sukurtų telefonų, todėl tuo atveju, jei norite išmaniojo telefono, kuris veiktų be jokių nesklandumų, tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali būti labai palanki. Daugybė telefono funkcijų ir nepriekaištinga vaizdo kokybė leis jums ne tik atlikti pagrindines funkcijas, bet taip pat galėsite pasinaudoti papildomomis įrenginio galimybėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *