Lauko baldai

Nesvarbu, viduje ar lauke, visi baldai suteikia daug jaukumo tiek jūsų namų vidui, tiek ir išorei. Pasirinkti lauko baldus yra kur kas sudėtingiau nei baldus, naudojamus namo viduje. Prieš išsirinkdami tinkamus lauko baldus, jūs turite atsižvelgti į daug daugiau skirtingų kriterijų. Natūralu, kad pirmasis aspektas, kurį turite apgalvoti, yra medžiagos, iš kurių bus pagaminti jūsų baldai. Jei esate medžio mėgėjas, tuomet turėtumėte rinktis tokią medieną, kuri yra natūraliai atspari puvimui ir kenkėjams, nes tai yra vieni iš svarbiausių lauko baldams keliamų reikalavimų. Be to, norint naudoti lauko baldus Lietuvoje, reikia pasirinkti įvairioms oro sąlygoms atsparias medžiagas, nes prastas oras gali tapti didžiuliu priešu jūsų baldų ilgaamžiškumui. Renkantis medinius lauko baldus, reikia nepamiršti, kad jie stovės lauke, todėl jums reikia pasirinkti taip apdirbtą medį, kurį būtų patogu valyti ir malonu liesti.

Baldai iš įvairių medžiagų

BaldaiKėdės ir stalai lauke gali būti nupinti. Pintų lauko baldų privalumas yra jų lengvumas. Juos nesunku pernešti iš vienos vietos į kitą. Giedrą vasaros dieną stalą su kėdėmis galėsite pastatyti saulutės atokaitoje, o jei pasidarytų labai karšta – be vargo nusinešti pintus baldus iki pavėsinės. Kiti lauko baldai, kurie taip pat yra lengvi, bet tuo pačiu ir atsparūs prastoms oro sąlygoms, yra gaminami iš aliuminio. Aliuminio baldai yra ne tik lengvi, bet ir stilingi. Tuo pačiu jie yra apdoroti būtent taip, kad jiems nekenktų permainingi orai ir įvairios temperatūros, todėl jūs neturėtumėte bijoti rūdžių ar panašių kitiems metalams kenkiančių dalykų.

Dar vienas pasirinkimas, tinkantis laukui, yra baldai iš plastiko. Jie, kaip ir aliuminio bei pinti baldai, yra lengvi, tačiau jų patvarumas yra kur kas mažesnis. Todėl plastikinius baldus žmonės dažniau renkasi ne dėl tokių savybių, kaip patogumas ar grožis, o dėl itin žemos kainos, lyginant su baldais pagamintais iš kitų medžiagų. Lauko baldų pasirinkimas yra gana platus, todėl, prieš juos pirkdami, turite atsakyti sau į svarbų klausimą – ko jūs tikitės iš lauko baldų? Jei neketinate keisti baldų stovėjimo vietos ir norite tiesiog solidžiai atrodančių baldų, tuomet jums reikėtų rinktis iš medžio pagamintus baldus. Jei norite nešiojamų ir pigių baldų, tuomet rinkitės baldus, pagamintus iš plastiko. Norintiems solidžiau atrodančių baldų, kurie nebūtų pririšti prie tam tikros vietos, puikiai tinka baldai iš aliuminio. Pinti baldai taip pat atitiks šį reikalavimą, tačiau jiems reikės didesnės priežiūros.

Kalbant apie lauko baldus, reikėtų žinoti, kad jais reikės labiau rūpintis. Jei baldai iš plastiko nereikalauja jokios priežiūros, ir juos užtenka tik kartas nuo karto nuvalyti drėgna šluoste, tai medžio ir aliuminio baldai kartais turėtų būti gerai išblizginami – tai labai prailgins jų tarnavimo laiką. Sunkiausia prižiūrėti pintus baldus dėl jų sudėtingos tekstūros, todėl, jei jūs nenorite skirti daug laiko baldų priežiūrai, pastarųjų tikrai neturėtumėte pasirinktis. Tvirtai žinodami, ko tikitės iš savo lauko baldų, galite drąsiai žengti į baldų saloną ar apsilankyti internetinėje baldų parduotuvėje, kurioje, konsultantui išdėstę savo norus, tikrai sulauksite ne vieno pasiūlymo, ir galėsite išsirinkti sau tinkamiausius baldus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *