Kvepalai moterims pagal Zodiako ženklą

Kvepalai moterims, gimusioms po avinu ženklu, dažniausiai tinka intensyvūs ir ilgai išliekantys aromatai. Ir tai yra suprantama, nes jos nori užkariauti vyrų širdis ir net visą pasaulį. Taip pat po avino ženklu gimusios moterys kvepalus renkasi nestandartinius, ekstravagantiškus, nes tokiu būdu nori išsiskirti iš kitų žmonių. Jos nebijo intensyvių ir aštrių tonacijų.

Kvepalai moterimsPo jaučio ženklu gimusios moterys teikia pirmenybę augaliniams aromatams – žolių, vaisių, gėlių ir kita. Kadangi jautis yra ryškus žemės ženklų atstovas, tai jis leidžia parinkti ta nepaprastą gamą, kuri ir pabrėžia moteriškumą. Po jaučio ženklu gimusios moterys gali rinktis magnolijos, jazminų, lelijų, šalavijo ir kitus aromatus.

Po dvynių ženklu gimusioms moterims sunku apsiriboti vienu aromatu, kadangi jis greitai atsibosta ir norisi vis kažko naujo. Todėl jos nepaliaujamai eksperimentuoja ir kartais net aromatus kombinuoja pagal savo skonį. Jiems tinka ir patinka kvepintis levandų, mėtų, našlaitės, rozmarinų ir kitais aromatais.

Po vėžio ženklu gimusios moterys renkasi švelnius, subtilius aromatus, kurie aplinkinių gali būti net nejuntami. Mėgsta kvepintis švelniais, jūrą primenančiais aromatais. Tinka ir patinka bazilikų, jazminų, greipfrutų, orchidėjų ir kiti aromatai.

Po liūto ženklu gimusios moterys yra lyderės iš prigimties, tad renkasi išskirtinius, prašmatnius, madingiausius ir kartais net pralenkiančius madą aromatus. Liūtams pagal žvaigždes yra skirti tokie aromatai: eglės, melisos, pušų, rozmarino ir kiti aromatai.

Po mergelės ženklu gimusios moterys renkasi jausmingus, kokybiškus, praktiškus kvepalus. Mėgsta vanilės, magnolijos žiedų, lelijų, citrinų, miros ir kitus aromatus.

Po svarstyklių ženklu gimusios moterys renkasi žinomus kvepalus. Tinka ir patinka rožių, gvazdikų, jazminų, čiobrelių, imbiero ir kiti aromatai.

Po skorpiono ženklu gimusios moterys renkasi seksualius, ekstravagantiškus kvepalus. Šie aromatai kuria intymumo atmosferą ir pritraukia vyrų dėmesį.

Po šaulio ženklu gimusios moterys visada yra kupinos jėgų, energingos ir pasitikinčios savimi. Moterims šaulėms patinka tirštų gėlių aromatų atspalviai. Taip pat patinka kvepintis patikrintais ir patikimais aromatais. Tinka ir patinka žirnelių, muskuso, mandarino, apelsino, rožių ir kita aromatai.

Po ožiaragio ženklu gimusios moterys renkasi intriguojančius ir paslaptingus kvepalus. Kvepinasi nuosaikiai, taupiai, pagal situaciją. Kvepalus gali rinktis su aguonų, melisų, imbiero, kiparisų ir kitus aromatus.

Po vandenio ženklu gimusios moterys mėgsta paslaptingus, nesuvaldomus ir originalius aromatus. Nebijo išbandyti visiškai naujas aromatų kompozicijas.

Po žuvų ženklu gimusios moterys yra ryžtingos, vikrios, guvios, todėl mėgsta čiobrelių, našlaičių, levandų ir kitus aromatus.

Taigi moterys, jeigu norite išsirinkti sau tinkančius ir patinkančius kvepalus – rinkitės juos pagal savo zodiako ženklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *