Kur gauti pinigų naujo namo Vilniuje statyboms

Ne vienų jaunų žmonių svajonė – karkasinių namų statyba Vilniuje. Deja, dažnas jaunas lietuvis, norintis gyventi sostinėje, tik trauko pečiais ir sako, kad tą padaryti gali tik magnatai, o eiliniam žmogui nelabai įmanoma. Tačiau išeičių visada yra. Nebe sovietmetis, kai butai būdavo tiesiog dalijami, tačiau ir dabartinėmis sąlygomis galima pasiekti tokį tikslą. Juk geriau gyventi laisvėje ir laisvai nuspręsti, kokiu būdu gausi norimus namus. Ką daryti?

Didinti pajamas Lietuvoje

Karkasiniai namaiPirmiausia reikėtų pradėti nuo pajamų didinimo Lietuvoje. Statytis namą, karkasinį, rąstinį ar kitokį – brangus dalykas, net jeigu statysite jį ne Vilniuje. Kiek uždirbate, ar jau pasiekėte savo karjeros aukštumas, ar tai jau viskas, kiek ir turėtų būti, ar galite uždirbti dar daugiau? Ar abu šeimos nariai dirba? Jeigu norite statyti namą, reikės daugiau pajamų, todėl turėsite dirbti iš peties. Didinkite pajamas iš pradžių net neskaičiuodami, kas iš to išeis, paskui pamatysite.

Gauti paskolą

Taigi, jeigu jau maksimaliai pakėlėte pajamas, galite pradėti galvoti apie kitus planus. Vienas iš planų – gauti paskolą. Negalvokite, kad dirbdami pinigus sutaupysite per kelis metus – turėsite taupyti dešimtis metų, todėl teks imti paskolą ir tuos pinigus uždirbamus atidavinėti visą gyvenimą. Sakysite, tai kam reikėjo keltis pajamas? Ogi tam, kad gautumėte didelę paskolą, nes su maža Vilniuje neišsiversi, namo nepasistatysi. O paskolą irgi dabar jau ne taip paprasta gauti, turi pasistengti, atitikti visus reikalavimus, neturėti jokių skolų ir galėti parodyti, jog turi tikrai dideles nuolatines pajamas. Tad jų didinimas buvo būtinas. Be to, toliau laikui bėgant jums reikės vis daugiau pinigų, nes augs šeima ir t. t., todėl gerai, kad daugiau uždirbate jau dabar.

Dirbti užsienyje

Tie, kam nepakeliama mintis apie gyvenimą įsiskolinus, paskolos ėmimas netiks. Tokiu atveju, padirbėkite dar pusmetį Lietuvoje ir susitaupykite pinigų „naujai pradžiai“ svetur. O tuomet galbūt teks vykti kelis metus padirbti užsienyje. Tą teks daryti tam, kad galėtumėte ten būdami užsidirbti santaupas, reikalingas namo statyboms. Kai tą padarysite, galėsite statyti namą.

Parduoti kitus turtus

Jeigu nei skolintis, nei išvykti iš Lietuvos nesinori, gerai apsidairykite į neparduotus turtus. Galbūt dar turite kažkur žemės sklypą nenaudojamą, o gal jį turi tėvai? Gal jie patys gyvena didžiuliame name vieni, gal reikėtų jį parduoti, o pinigus išdalinti vaikams, naujiems namams? Tai irgi gali būti išeitys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *