Kur dažniausiai pametami telefonai?

Nesvarbu, ar jūsų telefoną saugo Ultra Slim deklai, ar turite kokį nors keistą savadarbį dėkliuką, telefoną pamesti vis tiek yra lengva. Žinoma, yra žmonių, kurie telefono niekuomet nepameta, ir kokia jų paslaptis? Tikriausiai didžiulis asmeninis atsargumas. Bet daugumai žmonių galioja tos pačios taisyklės, kur dažniausiai telefonai yra pametami.

Muzikos festivaliuose, koncertuose

Telefonų dėklaiPasibaigus kiekvienam muzikos festivaliui, jo feisbuko anketoje pasipila postai apie tai, kokius daiktus rado, ir kaip kažkas kažką pameta. Išties, kuo didesnis festivalis, tuo daugiau ir rastų bei pamestų telefonų. Kadangi tai bendra tendencija, žmonės gali ir susigrąžinti savo daiktus, na, bent jau yra tam vilties.

Klausimas, kodėl taip dažnai tai nutinka? Pirmiausia, galima būtų pabaksnoti į tą kaltininką, kurį Lietuvoje dažnai kaltiname – alkoholį. Per festivalius daug žmonių būna nemažai išgėrę ir aišku tampa mažiau atsargūs. Be to, tai ir aplinka, kurioje visi turi atsipalaiduoti. Jeigu išgertumėte darbe per diplomatinį vizitą, turbūt vis tiek būtumėte gana atidūs ir daiktų nepamestumėte. O štai festivalio metu visi daiktai tampa pametamais lengvai tiesiog dėl to, kad visi ir apskritai atsipalaiduoja, ir dar būna išgėrę, kai kas ir parūkę.

Antra, esame ne savoje aplinkoje. Pasiruošiame trumpalaikiai nakvynei kritinėmis sąlygomis – palapinėse, galbūt esant prastoms oro sąlygoms. Nėra jokių patogių daiktų laikymo sistemų, todėl daiktai laikomi bet kokiu būdu krepšiuose, rankinėse, kol galiausiai kartais ir pasimeta. Aišku, pasitaiko ir vagysčių iš palapinių, tačiau kuo bilietai į festivalį brangresni, tuo mažiau jame pasirodys prastos reputacijos žmonių. Galiausiai, viskas vyksta naktį, kada matomumas prastesnis. Jeigu bėgant tamsoje nuo vienos scenos iki kitos staiga pameti telefoną, tai ne toks jau ir pastebimas dalykas. Galbūt tai matytum būdamas vienas, apšviestoje pievoje. Arba tik su keliais draugais, kurie pamatytų tavo pamestą daiktą ir tuojau paduotų. Tačiau taip nėra, kai bėgate minioje ir dar naktį.

Viešajame transporte

Pasitaiko, kad išlipę po ilgų kelionių iš traukinio ar autobusą, apsižiūrime, kad neturime kažkurių daiktų, dažnai ir telefono. Taip nutinka, nes stotį pasiekiame visada kažkaip netikėtai ir staiga tenka išlipti, tad reikia ir greitai krautis daiktus, nesidairant ir nelaukiant. Taip ir lieka telefonas.

Universitetuose, mokyklose

Pramiegoję pusę paskaitos universitete galiausiai pakeliate galvą ir pamatote, kad visi jau išeina. Pašokate, susirenkate popierius ir bėgate. Tik per kitą paskaitą pastebite, kad dingo jūsų telefonas – turbūt palikote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *