Kompiuterių remontas Vilniuje – kokie šių paslagų niuansai

Tvarko kompiuteriusNežinote kaip būtų galima surasti patikimą kompiuterių taisymo saloną? Jums tiesiog reikia naudotis internetinės paieškos teikiamomis galimybėmis. Paprasčiausiai, pagal miestą jūs galite ieškoti visų paslaugų teikėjų, o tai reiškia, kad net ir salonus ar privačius meistrus per paieškos sistemas jūs surasite gana paprastai. Jeigu gyvenate sostinėje, tai paieškos sistemoje vedate terminą „kompiuterių remontas Vilnius“ ir viskas. Tada jūs gausite nuorodas į skelbimų portalus arba tiesiogines nuorodas į salonų ar meistrų internetines svetaines. Ten ir bus pateikiama visa informacija apie teikiamas paslaugas bei jų įkainius. Tiesa, ne visada reikėtų rinktis pirmuosius rezultatus – kartais ir žemiau esančios svetainės pateikia naudingą informaciją apie kompiuterių salonų pasirinkimą.

Rinkdamiesi saloną ar privatų meistrą, būtinai įsitikinkite, kad jis teikia jums reikalingas paslaugas. Pavyzdžiui, kai kurie privatūs meistrai dirba tik su programinės įrangos sutrikimais t.y. ją instaliuoja, perrašo, konfigūruoja ir t.t. Bet, kiti salonai gali pasiūlyti daug didesnį paslaugų sąrašą – jie gali pasiūlyti ir fizinių gedimų šalinimo paslaugas. Tai reiškia, kad jie pataisys jūsų kompiuterį jeigu jis sugedo dėl kažkokių fizinių smūgių ar tiesiog dalių nusidėvėjimo. Salonuose gali būti pakeičiamo visos dalys į naujas ir geresnes. Be abejo, itin svarbu akcentuoti, kad remonto paslaugų įkainiai priklauso ir nuo pačių dalių.

Jeigu salone dalys bus keičiamos į kitas t.y. naudotas, tai pasaugų įkainis turėtų būti mažesnis nei keičiant į visiškai naujas dalis. Tokiu atveju, jums reikia teirautis meistrų kokios dalys bus naudojamos. Kai kuriuose salonuose dalys keičiamos į naudotas todėl, kad salonuose vykdomas ir dalių supirkimas. Jie perka dalis tam, kad galėtų pigiau pataisyti kitų klientų kompiuterinę įrangą. Bet, jeigu norite, kad po remonto jūsų kompiuteris tarnautų ilgai, tai galite reikalauti, jog už didesnę sumą būtų dedamos naujos dalys.

Kas liečia privačius kompiuterių meistrus, tai jie irgi gali pašalinti gedimus, bet tikėtina, kad ne visi darbai jiems klostysis greitai. Matote, salonuose dirbantys meistrai turi daug geresnę įrangą, o privatūs meistrai dirba dažniausiai su standartine, todėl jų darbas gali užtrukti kiek ilgiau. Tuo labiau, kad salonai gali pasiūlyti ir itin greitą reagavimą – po skambučio jie gali patys atvykti pas jus ir ten apžiūrėti įrangą, o esant poreikiui – vietoj ją ir pataisys, jeigu bus galimybė.

Privatiems meistrams įprastai prireikia daugiau laiko ir dažniausiai jie prašo, jog kompiuterinė įranga būtų išvežama. Tai reiškia, kad kai kurie meistrai nesutinka atlikti remonto darbų klientų namuose. Ypač jeigu tai liečia fizinius gedimus. Aišku, jeigu jūs kompiuteris streikuoja dėl programinės įrangos, tai jo neleiskite niekur vežti, nes ir vietoje tokie gedimai gali būti pašalinami. Tiesiog gerai pasidomėkite šių paslaugų užsakymu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *