Koks suvirinimo aparato tipas geriausiai tinka Jums?

Nors suvirinimo darbai reikalauja atitinkamų įgūdžių ir kruopštumo, tie, kurie nors šiek tiek meistrauja namuose, nusprendžia patys susidoroti ir su šia užduotimi. Tai tikrai yra įmanoma – svarbiausia pradėti nuo tinkamos įrangos pasirinkimo. Suvirinimo aparatai skiriasi įvairiais parametrais, tačiau daugiausiai dėmesio reikėtų skirti tinkamo jų tipo pasirinkimui – nuo šio aspekto priklauso jų pritaikymo galimybės. Išskyrėme 3 populiariausius jų tipus ir aptarėme svarbiausias jų ypatybes, kurios padės Jums priimti sprendimą.

MMA suvirinimo aparatai

Suvirinimo aparatasJei nors kartą domėjotės šiais įrankiais, tikriausiai teko girdėti ir kitą jų pavadinimą – šio tipo prietaisai dažnai vadinami tiesiog „svarkėmis“. Galima sakyti, jog tai kone populiariausias pasirinkimas, kuris tinka tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Žinoma, tai nereiškia, kad šiuo aparatu sėkmingai gali dirbti kiekvienas, vos tik paėmęs jį į rankas, tačiau iš esmės pats veikimo principas nėra itin sudėtingas. Be to, ir kaina labai viliojanti: šio tipo suvirinimo aparatai yra vieni pigiausių rinkoje, o dirbant papildomai reikia pasirūpinti tik elektrodais – dujos tam nėra reikalingos.

Šio tipo įrenginiai leis dirbti su storomis medžiagomis, tačiau jei ruošiatės virinti plonesnes, vertėtų rinktis kitą modelį. Visgi, jei būtent tokio įrankio ir ieškojote, džiaugsitės ir dėl saugių darbo sąlygų – net ir pučiant smarkiam vėjui, su šiuo įrankiu saugiai virinti galėsite nors ir lauke.

TIG suvirinimo aparatai

Šie suvirinimo aparatai laikomi kur kas šiuolaikiškesniais, o jų veikimo mechanizmas yra gerokai sudėtingesnis. Būtent dėl šios priežasties juos rekomenduojama rinktis tiems, kurie savo darbą jau išmano ir gali vadinti save virinimo profesionalais. Vien jau dėl to, kad už tokią įrangą teks susimokėti kiek daugiau, o dirbant reikės apsirūpinti ir specialiomis apsauginėmis dujomis.

Tačiau jei aukščiau įvardintas trūkumas Jūsų neišgąsdino, mėgausitės gausiu privalumų sąrašu. Toks darbas yra gerokai švaresnis, o dėl puikios kokybės įrangos virinti galima ypatingai tiksliai – net ir tuomet, jei ruošiamasi dirbti su itin plonomis medžiagomis. Be to, tokie suvirinimo prietaisai, nors ir brangesni, dažniausiai tarnauja itin ilgą laikotarpį, taigi apie pokyčius kurį laiką tikrai neteks galvoti. Spauskite čia, jei norite iš arčiau susipažinti su visomis šių suvirinimo aparatų suteikiamomis galimybėmis ir išsirinkti sau tinkamiausią.

MIG suvirinimo aparatai

Dar kitaip žinomi kaip pusiau automatiniai, šio tipo įrankiai puikiai tiks tiems, kurie nori geriau pažinti ir išmokti suvirinimo meno. Naudojantis jais, mokytis lengva, tačiau dėl viso pikto verta paieškoti modelių, kurie siūlo ir automatinį valdymą – tuomet turėsite dar daugiau galimybių. Į patį suvirinimo aparatą daug investuoti nereikės, tačiau turėkite omenyje, jog dirbant bus reikalingos ir apsauginės dujos arba jų mišinys – joms taip pat prireiks šiokių tokių išlaidų.

Tokie suvirinimo aparatai sveria nedaug, todėl dirbti su jais yra pakankamai patogu, o pats procesas taip pat yra ganėtinai švarus. Be to, tokia įranga garsėja universalumu, solidžiu greičiu ir gera sąveika su plonesniais metalais – dėl šių ypatybių ją mėgsta ne tik mėgėjai, bet ir pigesnio varianto ieškantys profesionalai. Šių suvirinimo aparatų pritaikymo galimybės tikrai pakankamai plačios, tad ir Jūs netruksite tuo įsitikinti.

Susipažinę su visomis šiomis suvirinimo aparatų savybėmis, nesunkiai nutarsite, kuris variantas labiausiai tinka būtent Jūsų atvejui – turėtumėte įvertinti tiek savo įgūdžius, tiek ir laukiančius darbus. Tiek šiuos, tiek kitus įrankius palankia kaina siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – čia tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *