Kokius roletus rinktis?

Namų interjeras glaudžiai susijęs su langų dekoru. Šiuo metu roletas yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Tai praktiškas ir gražus sprendimas, kuris tinkamas tiek gyvenamosiose patalpose, tiek ir biuruose. Žinoma, roletų pritaikymas priklauso nuo jų rūšies, tačiau, kai toks platus asortimentas, tai galima pritaikyti įvairioms patalpoms.

Roletai namamsPatys populiariausi yra klasikiniai roletai. Didelis pasirinkimas yra http://www.ardena.lt/. Tai standartinis pasirinkimas, kuris tinka tiek namams, tiek ir darbo aplinkoje. Gerai impregnuotas audinys puikiai tiks ir drėgnose patalpose, pavyzdžiui, vonioje. Kambariuose galima rinktis neatsparius drėgmei. Neverta nerimauti dėl blunkančių spalvų, nes kokybiški audiniai ilgai išliks gražūs. Klasikinius roletus galite valdyti virvele, grandinėle ar elektriniu mechanizmu.

Sparčiai populiarėjantys diena – naktis roletai tiks gyvenamosiose erdvėse. Jie atstoja dienines ir naktines užuolaidas, nes nepakeliant roleto galima reguliuoti šviesos patekimą į patalpą. Audinio juostos arba visiškai uždengia langą, arba palieka permatomas vietas ir šviesa gali patekti į vidų, kai tuo tarpu pašalinių žvilgsniai iš lauko negalės pamatyti visko, kas yra namų viduje. Žinoma, kad jie yra brangesni, tačiau pagalvokite, juk juos turėdami neturėsite galvoti apie papildomas dienines ar naktines užuolaidas.

Sparčiai populiarėjantys daiktai skatina didesnę pasiūlą, tuomet gamintojai padidina pardavimų pajėgumus ir nuolat stengiasi pasiūlyti naujovių. Ne išimtis ir roletai. Dabar galima pamatyti siūlomus foto roletus. Tai įspūdingai atrodančios langų uždangos, kurių dėka galima kurti interjerą. Ant audinio yra perkeliamas pasirinktas vaizdas, pavyzdžiui, vestuvių nuotrauka, žurnale pamatyta negyvenama sala ar atviruko atvaizdas su gražia Lietuvos gamta. Naujovės kaip žinome kainuoja ne pigiai, todėl ir foto roletas atsieis brangiau, nei klasikinis. Vis dėl to, jei norima išskirtinės langų puošmenos, tai galima sumokėti ir brangiau, juk jie ne vienerius metus puoš namus. Nemanykite, kad roletai gali būti tik dėl grožio ar tik tam, kad sutemus jaustumėtės komfortiškai. Galima rasti ir kitų paskirčių gaminius, pavyzdžiui, roletus nuo saulės ir karščio. Jie jums padės apsaugoti patalpas nuo įkaitimo vasaros metu.

Patikusius roletus galite išsirinkti iš Ardena.lt interneto svetainės. Joje esantys išsamūs aprašymai padės greičiau apsispręsti, ko jums reikia ir, kas jums labiau tiks. Namų interjeras kuriamas parenkant ne tik tinkamas spalvas, bet ir langų dekorą, baldus ir aksesuarus. Žinoma, kad langai užima labai svarbią vietą bet kuriuose namuose. Štai dėl to jiems skiriamas toks didelis dėmesys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *