Kokius plastikinius langus rinktis?

Kiekvienuose namuose langai yra labai svarbūs ne vien tik dėl šviesos, bet ir dėl šilumos. Ieškant geriausio pasiūlymo randami įvairūs, pavyzdžiui, parduodami plastikiniai langai šiauliai. Pirkėjui tenka atsakinga užduotis – išsirinkti geriausią pasiūlymą iš visų.

Langai ŠiauliuoseĮ ką atkreipti dėmesį, kad išsirinkti gerus langus? Pirmiausia reikia žinoti į kokias technines savybes reikia atkreipti dėmesį. Labai svarbi yra lango energetinio naudingumo klasė. Tai taip vadinamas lango šilumos perdavimo koeficientas. Jis žymimas Uw raidėmis. Jums svarbu surasti langus, kurie žymimi kuo mažesne skaičių reikšme. Tai reiškia, kad kuo mažesnis skaičius, tuo bus šiltesnis langas, o jums kaip tik to ir reikia, jei norite šiltų namų ir mažesnių sąskaitų už šildymą. Taip pat galite rasti žymėjimus raidėmis. A su skirtingu pliuso ženklo ženklinimu reiškia aukščiausią energetinį efektyvumą. Kaip pavyzdį galima pateikti energetiškai labai šilto lango ženklinimą – A ++, U wiki 0,7 W/m2K. Labai svarbu žinoti, kokia yra lango energetinio naudingumo klasė, nes nuo to priklauso ar jūsų namai bus šilti, ar ne.

Sekantis svarbus parametras į kurį būtina atkreipti dėmesį – lango profilio oro kamerų skaičius. Kitaip sakant reikia žinoti, koks yra lango rėmas. Šiuo metu gamintojai siūlo įvairių langų rėmus, kurie skiriasi ne vien tik savo išvaizda, bet ir parametrais. Jūsų užduotis – išsirinkti geriausiai tinkantį jūsų pastatui. Svarbus skaičius, kurį reikia žinoti – oro kamerų skaičius. Čia tereikia suprasti, kad kuo daugiau oro kamerų, tuo yra geriau. Kaip gerą pavyzdį galima pateikti šešių oro kamerų lango rėmą. Jis turėtų būti daugiau, nei 82 mm profilio.

Ne mažiau svarbesnis parametras – stiklo paketas. Jo šilumos laidumo koeficientas žymimas Ug. Jis gali siekti nuo 0,4 iki 0,5 W/m2k. Pavyzdžiui, plastikiniai langai šiauliai gali būti gaminami taip, kad galima pasirinkti selektyvinius stiklus. Selektyvinis stiklas yra padengiamas tokiomis medžiagomis, kaip metalai ir metalų oksidai. Tokiu padengimu pasiekiamas puikus efektas – pagerinamos termoizoliacinės savybės.

Norint turėti gerus langus, kurie užtikrina šilumą, reikia ne tik žinoti pagrindinius parametrus, pagal kuriuos reikia rinktis langus. Būtina pirkti tik kokybiškus langus iš patikimų gamintojų. Taip pat, labai svarbu, kad langus montuotų tik patyrę meistrai, priešingu atveju net ir brangiausi langai praras savo nuostabias savybes, nes bus neteisingai sumontuoti. Padarius viską, kaip priklauso galėsite džiaugtis ilgaamžiais ir gerais langais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *