Kokios mėsos gaminius lietuviai renkasi dažniausiai?

Galima drąsiai sakyti, kad lietuviai labai mėgsta mėsos gaminius. Tai suteikia jiems daugiau sotumo ir tuo pačiu galimybę valgyti labai skaniai. Tiesa, tokios įmonės kaip Nematekas šiuo metu siūlo tiek daug skirtingų mėsos gaminių, tad tenka skirti laiko lyginimui, kol rasite labiausiai tinkamus. O tai, žinoma, puiku, kadangi kiekvieno poreikiai patenkinami.

Visgi, labai įdomu įvertinti – kokie mėsos gaminiai Lietuvoje perkami labiausiai ir kokio gyvūno mėsą lietuviai valgo labiausiai.

Kiauliena – nebe topas

Labai ilgus metu aktyviausiai buvo perkami kiaulienos gaminiai. Kodėl? Kadangi kaulių buvo auginama labai daug, o tai dažniausiai lemia kur kas mažesnes produkcijos kainas. Visgi, nors ir kainuoja pigiau, tačiau svarbu tai, kad patys gaminiai yra labai geros kokybės ir tuo pačiu skanūs.

NematekasPastebima, kad šiuo metu kiauliena jau nebėra tokia mėgstama. Kodėl? Atsakyti labai sunku, kadangi pasiūla labai plati, o ir labai daug veiksnių gali lemti tam tikras priežastis. Bet kuriuo atveju siūlome nepamiršti, kad kiauliena taip pat gali būti pateikiama labai skirtingais pavidalais.

Renkasi įmantrią mėsą

Vis dažniau lietuviai valgo tokius mėsos gaminius, kurie yra iš retesnės mėsos. Kas tai? Tai įvairūs paukščiai ir tuo pačiu kitos kilmės gyvūnai, kurie Lietuvoje nėra auginami labai aktyviai. Žinoma, tokiu atveju produkcija kainuoja kur kas daugiau ir tai dažniausiai skatina pagalvoti – ar tikrai verta mokėti daugiau. Visgi, kadangi tokie mėsos gaminiai dažniausiai perkami šventėms, natūralu, kad daugelis sau leidžia pasilepinti.

Kainos – krenta

Taip pat galima pastebėti, kad net ir labai įmantrių mėsos gaminių kainos labai krenta ir tokiu atveju suteikiama galimybė valgyti tai, ko nori kiekvienas. Tai labai gerai, kadangi atrasti naujus skonius visada gerai. Privalumas ir tai, kad gaminiai kainuoja brangiau, tačiau dažniausiai pasisotinti nereikia jų tiek daug, tad galiausiai tai kaina nebus tokia didelė.

O tinkami pagardai prie patiekalų yra tai, ko reikia kiekvienam. Esame tikri, kad išmoksite ragauti ir tuo pačiu atrasti naujus skonius. Esate to verti ir Nematekas tai garantuoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *