Kokias gėles dovanoti?

Kokias gėles dovanoti, priklauso nuo progos, žmogaus, kuriam įteikiama ir nuo galimybių. Dabar galima dovanoti gėles bet kuriai progai ar net ir be jokios progos, nes geles i namus gali pristatyti daugelis gėlių prekyba užsiimančių pardavėjų, tad nereikia net gaišti laiko gėlių paieškoms.

Gėlės su pristatymu į namusProgų, kuriomis įteikiamos gėlės – daug. Dažniausiai dovanojamos gėlės gimtadieniams, todėl verta rinktis įvairiaspalves ar vienspalves puokštes, pavienes gėles, pavyzdžiui, raudonas rožes. Jei gėles įteiksite vestuvių proga, tai verta rinktis šviesių spalvų ar pastelinių atspalvių puokštes. Tiesa, jei nuotaka nurodo pageidavimą su konkrečiomis gėlėmis ar spalvomis, tai reikia paisyti jos norų ir pirkti tokias, kokių ji nori. Kalbant apie progas, reikia priminti, kad būtina laikytis paprastos taisyklės: džiugiomis progomis galima įteikti nelyginį skaičių gėlių, o liūdnomis – porinį. Visa kita, kaip spalvos, dydžiai, kompozicijos – gali būti parenkamos įvairiai, priklausomai nuo progos, žmogaus asmenybės, norų ir kt. Svarbiausia – laikytis skaičiaus taisyklės. Be to, jei nežinoma kada ir kokios gėlės tinkamos, tai galima informacijos ieškoti https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-klaipedoje internetu.

Dažnai renkant gėles atsižvelgiama į asmenybę. Labai lengva, kada tas, kuris dovanoja gėles, tiksliai žino, kokias gėles įteikti. Jeigu nežinoma – sudėtingiau parinkti tinkamas. Tokiais atvejais reikėtų pasitarti su pardavėju nurodant, koks amžius, lytis ir maždaug ką galėtų mėgti. Tokiu atveju pardavėjui bus lengviau nuspėti, kokias gėles geriau dovanoti. Dažniausiu atveju, kai nežinoma ką dovanoti, pasirenkamos raudonos rožės. Tai galima sakyti neutralus pasirinkimas. O geriausia stebėti savo artimuosius ir taip vėliau išvengti sudėtingų klausimų apie ta, ką jie mėgsta.

Vis dar dažnai laikomasi kažkokių stereotipų, kai renkamos gėlės vyrams. Manoma, kad jiems dovanoti gėles yra neįprasta, tačiau reikėtų keisti požiūrį. Vyrams ne tik, kad tinka dovanoti gėles, bet ir reikia tai daryti dažniau. Progų tikrai yra: tėvo diena, gimtadienis, paaukštinimas darbe, mokslų baigimas, vyrų diena ir kt. Klasikinis pasirinkimas – raudonos spalvos gvazdikai, rožės arba amarylis. Galite laužyti stereotipus ir dovanoti, pavyzdžiui, violetinės spalvos austomą arba mėlynai nudažytas rožes.

Įvairios geles i namus pristatomos visoje Lietuvoje ir tuo metu, kuriuo jūs pageidaujate, kad jos būtų įteiktos. Taigi, jums nebereikia teisintis, kad nespėjote nupirkti gėlių ar neturite laiko ieškoti tinkamų. Dovanokite gėles įvairiomis progomis ir nudžiuginkite sau brangius žmones kada tik nuspręsite, kad norite tai padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *