Kokį šaldytuvą pirkti?

Perkant šaldytuvą randamas labai didelis pasirinkimas. Parduodami įvairių gamintojų ir modelių šaldytuvai, kurie turi skirtingas galimybes. Galima rinktis vien tik šaldytuvą, galima rinktis šaldytuvą kartu su šaldikliu, o galima pirkti ir dvigubą šaldytuvą. Gamintojai gamina įvairius modelius, kad būtų patenkinti įvairių pirkėjų poreikiai. Kokį šaldytuvą pirkti, kad ilgai džiaugtumėtės pasirinkimu?

šaldytuvaiŠaldytuvai yra skirtingų dydžių. Pirmiausia reikia išmatuoti vietą, kurioje stovės šaldytuvas ir pagal tai rinktis tinkamo dydžio prietaisą. Žinoma, kad ne tik nuo vietos priklauso kokio dydžio šaldytuvą rinktis. Reikia įvertinti ir tai, kokie yra jūsų maisto poreikiai, ar didelė šeima, ar daug ir dažnai gaminamas maistas namuose, kiek produktų perkama, kiek kartų apsiperkama ir t.t. Standartiniai šaldytuvų išmatavimai yra tokie, kad plotis siekia 60 cm, o aukštis 150 – 200 cm. Renkantis šaldytuvo talpą reikia atsižvelgti kokia talpa jums geriausiai tinka pagal aukščiau išvardintus kriterijus, kurie yra svarbūs. Talpa gali būti tiek vidutinė, pavyzdžiui, apie 230 l arba didelė – 400 l.

Labai svarbu pasirinkti ne tik tinkamą dydį ar talpą, bet ir šaldymo sistemą. Pati paprasčiausia yra tokia, kai šalto oro srovė yra tiekiama per ventiliacinę angą. Tokia anga yra galinėje šaldytuvo sienelėje. Tokiu būdu ant galinės sienelės drėgmė kondensuojasi ir šaldo arba kartais gali virsti šerkšnu. Toks šaldytuvas turi atitirpinimo funkciją, kuria reikia naudotis, kai reikia atitirpinti ir išvalyti šaldytuvą. Jei perkate tokį šaldytuvą kartu su šaldymo kamera, tai šaldymo kameroje bus susidaręs šerkšnas. Didžiausias nepatogumas yra tas, kad tokį šaldytuvą reikia bent kelis kartus per metus atitirpinti ir išvalyti. Jei norite paprastesnės priežiūros prietaiso, tai reikia rinktis No Frost arba taip vadinamos bešerkšnės sistemos šaldytuvą. Jo nereikia atitirpinti ir valyti. Be to, palaikoma vienoda temperatūra. Galima rasti, kad parduodami mišrios šaldymo sistemos šaldytuvai. Tokiu atveju šaldiklis turi bešerkšnę sistemą, pats šaldytuvo skyrius turi statinę sistemą, kai šaldoma galinė sienelė. Tokio šaldytuvo priežiūra daug paprastesnė, produktai ilgiau išlieka tinkamos būklės.

Tai yra esminiai kriterijai, kurie svarbūs perkant šaldytuvą. Žinoma, svarbu rinktis ir gerą gamintoją, kuris užtikrina, kad gamina kokybiškus šaldytuvus. Labai svarbu rinktis kokybišką prietaisą tam, kad galima būtų ilgai džiaugtis tinkamai veikiančiu ir gerai šaldančiu šaldytuvu. Juk maisto kokybė priklauso ir nuo to, kaip tinkamai laikysime maisto produktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *