Kodėl šilumos siurbliai oras vanduo yra geriausias sprendimas?

Visi norime kuo patogiau gyventi savo namuose, tačiau taip pat norime sutaupyti kuo daugiau pinigų. Siūlome geriausią sprendimą – šilumos siurblius oras vanduo.

Šilumos siurbliai oras vanduo yra geriausias sprendimas tiems, kurie nori šildyti savo namus ir biurus, bet ne didelių sąskaitų už elektrą ar brangių, nuolatinės priežiūros reikalaujančių sistemų sąskaita. Tai ekonomiškas, aplinkai nekenksmingas ir labai patogus būdas palaikyti namuose šilumą ir jaukumą.

Šilumos siurbliai oras vanduo veikia atvirkštinio šaldymo proceso principu ir taip vėsina orą jūsų patalpose. Ventiliatoriumi oras patalpoje siurbiamas vamzdžių sistema, kur jis praeina pro garintuvą ir yra atvėsinamas. Tada atvėsęs oras eina per kitą vamzdžių rinkinį, kur jį šildo kompresorius, įkaitinantis jį iki 35 °C. Šiltas oras išleidžiamas į jūsų erdvę, kur jis atvės nuo 35 °C iki 20 °C, tačiau sukurs malonų šilumos ir komforto pojūtį.

Dėl tokio proceso, šilumos siurbliai oras vanduo yra vadinami kaip ekonomiškiausias ir optimaliausias būdas šildyti namus. Visiškai nesvarbu, ar tai naujai pastatytas namas, ar esamo pastato renovacijos projektas.

Šildymo sistemų oras vanduo privalumų yra daug, tačiau pagrindinis iš jų yra tas, kad šildymo sistemoje vanduo šildomas naudojant kompresorių, kuris maitinamas elektra. Dėl to jos yra efektyvesnės už tradicinius katilus, nes tam pačiam šilumos kiekiui pagaminti reikia mažiau elektros energijos.

Oro kondicionieriai taip pat tinka vėsinti karštomis dienomis. Be šildymo ir vėsinimo, jie taip pat gali būti naudojami kaip vandens šildytuvai ir turi daugybę kitų paskirčių.

Šilumos siurbliai oras vanduo turi nenuginčijamus privalumus:

  • Mažos investicijų sąnaudos;

  • Mažos eksploatavimo išlaidos;

  • Didžiausias efektyvumas;

  • Ilgas tarnavimo laikas;

  • Mažos techninės priežiūros išlaidos;

Be šių išvardintų privalumų, ši šildymo sistema yra labai efektyvi ir ekonomiška. Naudodami elektros energiją, jie konvertuoja ir padidina daugiau nei dešimt kartų daugiau energijos nei sunaudoja. Taigi gaunate daugiau energijos, nei reikia mokėti! Dėl to sutaupoma daug šildymo ir karšto vandens išlaidų, palyginti su tradicinėmis šildymo sistemomis, pavyzdžiui, dujiniais katilais ar elektriniais radiatoriais.

Ir, ko gero, svarbiausia nauda yra jaučiama ne tik vartotojui, bet ir aplink mus supančiai aplinkai. Šilumos siurbliai oras vanduo neišskiria į atmosferą kenksmingo CO2, kaip kiti iškastinio kuro šaltiniai, todėl juos naudodami prisidedate prie aplinkosaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *