Kodėl moterys nori mažinti krūtinę

Plastinės operacijos dažnai tampa išsigelbėjimu žmonėms, kurie gimė su nenormaliais ar netobulais bruožais, kūno formomis. Viena tokių operacijų – krūtinės mažinimas. Su ja susipažinti, ją pasidaryti arba apie ją pasvajoti tenka moterims, turinčioms neproporcingai didelę krūtinę. Kodėl moterys nori pasidaryti tokią operaciją ir kodėl ją darosi?

Oksana

Krūtys25 – erių Oksana sako, kad apie krūtinės mažinimą svajojo nuo paauglystės. „Tiesa sakant, tada dar nemaniau, kad krūtinės mažinimas daromas visoms panorėjusioms. Galvodavau, kad tai tik išrinktųjų operacija, nes kadaise ir kainosbūdavo tikrai neprieinamos. Dabar plastinę operaciją gali užsisakyti kas tik nori, pakanka neišvažiuoti atostogauti į užsienį ar pataupyti kitoms nebūtinoms išlaidoms, tiksliau, jų sąskaita, ir gali gauti, ko nori. Tad, jeigu norite, kad jums būtų padaroma jums tikrai svarbi ir reikalinga operacija, galite ją gauti. Aš norėjau, kad man būtų atliktas krūtinės mažinimas, kadangi mane tai fiziškai apsunkindavo. Esu labai maža, liekno sudėjimo, o krūtinė milžiniška. Man dėl jos labai skaudėdavo nugarą, nes suprantama tokį svorį reikia panešti. Be to, gyvenu karštame klimate, tada norisi jaustis lengvai, gal net kaulėtai, kad nereikėtų su savimi nešti didelės naštos. Kad ir kokia sportiška būčiau, ta krūtinė visada maišosi, per kaščius labai prakaituoja. Tai labai nepatogu gyvent šiltoje šalyje kaip man. Dėl to ir norėjau tokios operacijos. Kai ją pasidariau, gyvenimas daug labiau palengvėjo“, – sako Oksana.

Džesika

Panašiai apie savo išspręstas problemas atsiliepia ir Džesika. Ji sako, kad jai per didelė krūtinė trukdė būti sportininke. Todėl ji susitaupė pinigų ir pasidarė operaciją. „Aš esu bėgikė. Nesu labai daug pasiekusi ir galbūt niekada nepateksiu į profesionalų lygą. Bet bent jau noriu žinoti, kad savo pomėgiams, savo laisvalaikiui galėsiu išlikti ištikima ir kad man krūtinė netrukdys bėgioti. Taigi, operaciją pasidariau šį pavasarį. Nors labiau norėjau daryti žiemą, kada mažiau sportuoju, tačiau gydytojai patarė operuotis pavasarį, nes šaltis visgi nėra geras sąjungininkas įvairioms operacijoms. Dėl to likau patenkinta tokiu rezultatu. Beje, mano giminėje moterys visada turėdavo didelę krūtinę ir, kiek žinau, nė viena labai nesidžiaugė. Todėl mano žingsnį palaikė ir motina, ir močiutė, kurios, jeigu būtų galėjusios, savo laiku galbūt irgi būtų pasidariusios tokias operacijas“, – sako Džesika. Moteris teigia, kad krūtinės operacijos padariniai pilnai užgijo per 2 mėnesius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *