Keltas į Švediją

Keltas šiandien gali būti pačia patogiausia transporto priemone, norintiems nukeliauti į Švediją ar Vokietiją. Keliauti tokiu būdu itin patogu, nes su savimi galite pasiimti lengvąjį automobilį, ir nuvykus į užsienį jums nereikės taikytis prie visuomeninio transporto tvarkaraščių arba nuomotis automobilį, kas tikrai nėra pigu.

keltasKeltas į Švediją kursuoja kiekvieną savaitės dieną, todėl galima išsirinkti tokią kelionės datą, kuri palankiausia būtent jums. Bilietus galite įsigyti tiesiog internetu, ir taip nesugaišti daug laiko, nes bilietų pirkimas ir apmokėjimas užtruks vos keletą minučių.

Tikrai nereikia laukti vasaros, kad galėtumėte sau leisti kad ir trumpas atostogas. Švedijoje tikrai yra, ką pamatyti, ir visai nesvarbu, kokiu metų laiku nuspręsite čia keliauti. Taigi, ką verta pamatyti Švedijoje?

Viena populiariausių lankytinų vietų – lašišų muziejus. čia įdomu bus ir žvejams, ir vaikams, ir visiems kitiems muziejaus lankytojams. Šiame muziejuje gausite daug naudingos informacijos apie lašišų gyvenimo ciklus, ir įdomu bus ne tik tiems, kurie domisi žuvimis.

Safari parke gyvūnijos mylėtojai pasijaus tarsi rojuje. Po atviru dangumi galėsite stebėti įvairiausią gyvūniją. Tai galėsite padaryti važiuojant išsinuomotu džipu arba nuosavu automobiliu – parkas apima net 10 kvadratinių kilometrų teritorijos.

Stiklo dirbtuvės – dar viena dažniausiai lankomų vietų Švedijoje. čia sužinosite daug įdomių dalykų apie stiklo atsiradimą, taip pat ir apie pačios gamybos procesą. čia galėsite įsigyti ir originalių suvenyrų iš stiklo, kurie gali būti puikios lauktuvės jūsų artimiesiems.

Taip pat Švedijoje rasite daugybę vietų, kur galėsite apsipirkti. Vienas žymiausių švedų gamintojų – tai IKEA. Užsukę į šį baldų centrą galėsite nusipirkti įvairių namų apyvokos reikmenų bei namų interjero detalių. Svarbu ir ai, kad kainos čia įperkamos praktiškai kiekvienam, taigi, tikrai rasite, ką nusipirkti.

Žinoma, tai tikrai nėra visos lankytinos vietos Švedijoje. Jei čia keliausite šiltuoju metų laiku, galėsite aplankyti daugybę parkų, kurie tiesiog keri savo grožiu ir išskirtinumu. Prieš keliaudami visada galite plačiau pasidomėti, ką vertėtų aplankyti vienu ar kitu metų laiku – kiekvienas tikrai ras sau patinkančių pramogų, kurios į atmintį įsirėš tikrai ilgam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *