Kelionė į Marijampolę

Kai neturi galimybės vairuoti savo mašinos, o labai reikia, tada pasitarnauja automobiliu nuoma. Tai visame pasaulyje populiari paslauga, kuri leidžia lengvai ir greitai gauti paslaugą, kurios tikrai reikia. Šį kartą apie tai, kaip atrodė viena kelionė į Marijampolę, su išnuomotu automobiliu.

Neteko savos mašinos

NuomaKodėl išvis buvo reikalinga automobiliu nuoma? Toks klausimas kyla kiekvienam. Dauguma žmonių naudojasi savo mašinomis arba važiuoja su taksi, kai reikia įveikti nedidelius atstumus. Turint didesnės kelionės planą, kartais tiesiog norima važiuoti su viešuoju transportu, nes tai taip pat puikus, visur pripažintas ir patogus sprendimas. Tačiau kartais geriausia važiuoti būtent su mašina. Tai naudinga, kai reikia pervežti kažkokius didelius daiktus, krovinius ar žmogų su negalia. Šį kartą būtent taip ir buvo, nes po operacijos reikėjo padėti pargabenti senelę namo. Tačiau, lyg tyčia, grįžtant namo iš ligoninės, automobilis nuosavas išleido paskutinį atodūsį. O dar reikėjo iš Vilniaus parvežti ją į Klaipėdą. Reikėjo ir žmogui patogiai būti transportuotam, ir daiktų krūva turėjo keliauti kartu. Taigi, galiausiai buvo nuspręsta, kad reikia išsinuomoti automobilį ir su juo pasileisti pajūrio link. Tam tiko kaip tik netoli namų įsikūrusi automobiliu nuoma.

Kelionė buvo su trukdžiais

Visgi ir su išnuomotu automobiliu nepavyko važiuoti visiškai taip, kaip norėjosi. Viduryje kelio buvo susidariusi didžiulė spūstis, mat greitkelyje buvo apvirtusi fūra. Niekas lyg ir nenukentėjo, bet visgi buvo nesmagu matyti, kad kelionė stringa ir išnuomotu automobiliu teks džiaugtis ilgiau, negu planuota. Visgi, svarbiausia, kad pati mašina veikė gerai. Jau tikrai ne kartą teko visam šiam ekipažui kentėti tą jausmą, kai viskas veikia labai prastai ir nežinai, kada, kurią minutę ar sekundę tiesiog užgesi. Tad tikrai puiku, kad šiai kelionei pavyko pasirengti geriau ir viskas vyko daugiau ar mažiau sklandžiai.

Marijampolėje susimaišė dėl pervažų

Pasiekus Klaipėdą viskas buvo tvarkoje. O tada reikėjo važiuoti kitą dieną į Marijampolę. Vėlgi su ta pačia išnuomota mašina. Tai buvo ilga kelionė, ji truko apie pusę dienos. Tiems, kas mėgsta važinėti, buvo tikrai labai smagu. Tačiau galiausiai prasidėjo šiokios tokios bėdos, jau pasiekus pačią Marijampolę. Paaiškėjo, kad čia pat pasikeitė infrastruktūra. Jeigu praėjusiais metais vienos pervažos buvo uždarytos, kitos atidarytos, tai šiais metais viskas kone atvirkščiai. Tam, kad pasiektų numatytą adresą, turėjo nemažai pasivažinėti pirmyn ir atgal, ir tik tada galiausiai gavo, norėjo – kelionės tikslą pasiekė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *