Kasmetinė dviračio apžiūra

Kaip ir kasmet prasidėjus šiltajam sezonui į gatves išrieda šimtai dviratininkų, pasirengusių daugiau nebesėdėti viešajame transporte arba rečiau važinėtis automobiliais. Tokios vietos kaip Ultrbike dviračių parduotuvė gali padėti išspręsti daugybę problemų, kylančių tada, kai dviratis važiuoja ne taip, kaip norėtųsi. Atsarginės dalys, po to, kai kažkur atlikta techninė apžiūra, dviračių taisymas. Parduodami dviračiai, sprogę padangos ir jų pakeitimas, stabdžių sutepimas bei daug kitų paslaugų bei prekių paprastai galima rasti tokiose kompleksinėse parduotuvėse.

Guoliai ir stabdžiai

UltrabikeKasmet po žiemos vertėtų sutepti visus dviračio guolius, nes nuo žiemos drėgmės kondensato jie gali būti parūdiję. Žinoma, šios dalys gali būti ir puikiame stovyje, negavę drėgmės ir gerai išsilaikę. Tačiau, jeigu taip nutiktų, kad guoliai yra parūdiję, jie ims dilti, traškėti, ir dėl to judės visos dalys. Taip pat verta susitepti stabdžių troselius, nes po žiemos tepalas gali būti sustingęs, o atšilęs nebebūti toks veiksmingas, koks buvo anksčiau. Taigi, sutepdami stabdžių troselius nepralošite, tačiau tai ir nėra būtina. Verta ir apžiūrėti visą dviratį, ar jis nėra kažkur netinkamai paveiktas aplinkos, gal surūdijęs.

Padangos

Ne tik automobilio, bet ir dviračio padangos pradedant kitą sezoną turėtų būti apžiūrimos. Turbūt žinote, kad žiemą verta padangose išlaikyti kažkiek oro, nes nesant slėgio gali pablogėti padangų padėtis, jis gali prasidurti ir pan. Visgi prieš pradedant naujai važinėtis, galbūt Ultrbike dviračių parduotuvė kaip tik padės išsirinkti naujas padangas, jeigu tokių reikia.

Šviesos, atšvaitai, priedai

Kai kurios dviračių dalys ir detalės nėra būtinos, jos gali būti traktuojamos kaip lengvai pasirenkami priedai. Tačiau net ir tada kaskart verta apmąstyti, ko jums reikia. Tarkime, ar atsižvelgiate į 2014 m. įteisintą įstatymą dėl privalomų dviračių šviesų ir šviesą atspindinčių liemenių tada, kai važiuojate užmiesčio keliu? Taip pat pagalvokite, ar jums tikrai patogus tas dviračio balnelis (sėdynė), kurį naudojate dabar. O gal su juo taip nemaloniai spaudžia, kad reikia kentėti? Visada galima nebrangiai išsirinkti kitą. Taip pat galite pamąstyti ir apie savo dviračio stilių. Dabar vis dar madingas miesto dviračiams senovinis stilius. Nors dviratininkų bendruomenė ir sutiko nepalankiai privalomą šviesą atspindinčių liemenių dėvėjimą bei šviesų, dinamo įjungimą, tačiau iš tiesų net ir šie komponentai gali virsti stiliaus detalėmis. Norėdami, galite papuošti dviratį nauja stilinga lempa, dar uždėti daiktams vežioti patogų krepšelį ir sukurti įvaizdį su kitų dalių pagalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *