Kaip suplanuoti plaukimą upe?

Planuojantys pramogas ar poilsį gamtoje dažnai susidomi baidarėmis. Vienus sudomina nuomojamos baidarės Vokės upe plaukti, kiti pamato pasiūlymą plaukti Neries upe, o dar kiti tiesiog ieško bet kokios informacijos apie plaukimą, nes nori tokios pramogos. Iš tikrųjų plaukimas baidarėmis suteikia labai daug smagių akimirkų ir tai yra puiki galimybė pabūti gamtoje. Ką reikia žinoti, jeigu norite planuoti plaukimą baidarėmis?

BaidarėsPirmiausia reikia žinoti, kad svarbu pasirinkti tinkamą maršrutą. Apie baidarių maršrutus galima daugiau sužinoti apsilankius šioje www.vilniaus-baidares.lt interneto svetainėje. Maršrutų yra ne vienas ir ne du, todėl turėsite skirti laiko paieškoms. Ne visi iš karto žino ko nori. Jeigu ir jūs nežinote, tai galima tiesiog imti ir paskambinti ar parašyti baidarių nuomotojams, kad jie jums rekomenduotų tinkamą plaukimą. Jeigu norite patys išsirinkti tinkamą plaukimui vietą, tai reikės skirti tam laiko. Peržiūrėkite nuotraukas ir skaitykite maršrutų aprašymus. Jums taip bus lengviau pasirinkti tą vietą, kuria norite plaukti ir ką norite pamatyti plaukimo metu. Tiesa, reikia sužinoti ar tas maršrutas jums tikrai bus tinkamas, nes kai kurie yra skirti tiems, kurie turi tinkamą fizinį pasirengimą arba tiems, kurie nori ekstremalaus plaukimo.

Kai jau išsirinkote, kur norite plaukti, reikės nuspręsti ar norėsite sustoti nakvynei, ar ne. Patogiausia būtų dėl nakvynės teirautis pas tuos, iš kurių nuomositės baidares. Jie puikiai žino maršrutus ir galės patarti, kurios nakvynės vietos jums labiausiai tiktų plaukiant vienu ar kitu maršrutu. Dažniausiai nakvynės reikia tuomet, kai plaukiama ilgiau, nei vieną dieną, tačiau kartai nusprendžiama plaukti vieną dieną, tačiau likti nakvoti pasirinktoje vietoje. Pagalvokite, ko norite jūs ir pasirinkite tinkamą variantą. Pavyzdžiui, pasirinkote nuomą baidarės Vokės upe ir norite nakvoti sodyboje, tai jums reikia dėl visko susitarti su baidarių nuomotojais.

Kai jau viską pasirinkote tai beliks atlikti sekančius veiksmus. Labai svarbu nesnausti ir kuo greičiau rezervuoti tinkamą laiką. Nors plaukiama ir žiemos metu tam tikrais maršrutais, tačiau jeigu norite plaukti vasaros laikotarpiu, ypatingai jeigu tai savaitgalis, tai reikia rezervuoti kuo anksčiau. Taip bus geriausia jums, nes būsite ramus, kad sutartu laiku jūsų lauks išnuomotos baidarės ir nakvynė, jei to tik reikia. Kokių daiktų reikės priklausys nuo to ar nakvosite, ar ne. Rezervuojant plaukimo laiką apie viską sužinosite iš baidarių nuomotojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *