Kaip smagiai praleisti laiką internete neišleidžiant daug pinigų

Yra daugybė būdų, kaip smagiai praleisti laiką internete neišleidžiant daug pinigų.

 1. Geras būdas turint kreditinę kortelę – pasinaudoti nemokamais naujų žaidimų ar transliacijos paslaugų bandomaisiais laikotarpiais. Nuo „Amazon Gaming“, siūlančia 7 dienų nemokamą išbandymą iki „Youtube Premium“ leidžianti išbandyti jų paslaugą net visą mėnesį nemokamai.

 2. PinigaiRaskite nemokamų žaidimų internete. Nors daugeliui žaidimų žaisti reikia prenumeratos arba pirkimo, vis dar yra daugybė galimybių, kurias gali rinktis ir tie, kurie turi nedidelį biudžetą. Tokiose svetainėse kaip "Kongregate" ir "Miniclip" siūlomi įvairūs nemokami žaidimai, kuriuos galima žaisti neišleidžiant pinigų.

 3. Nepamirškite pasinaudoti nemokamomis bandomosiomis versijomis. Daugelis žaidimų siūlo riboto laikotarpio nemokamą bandomąją versiją, kuria galima pasinaudoti norint išbandyti žaidimą prieš įsipareigojant jį įsigyti. Kai kuriuose žaidimuose siūlomi žaidimo metu gaunami apdovanojimai, kuriuos galima iškeisti į realius prizus. Pavyzdžiui, už daugelį internetinių žaidimų skiriami taškai arba žetonai, kuriuos galima iškeisti į dovanų korteles arba kitus prizus.

 4. Vienas iš puikių būdų – žiūrėti "YouTube" vaizdo įrašus. Galite rasti vaizdo įrašų beveik visomis temomis – nuo maisto gaminimo ir sodininkystės iki amatų ir "pasidaryk pats" projektų. Taip pat galite rasti mokomųjų vaizdo įrašų, patarimų ir kt. "YouTube" vaizdo įrašų žiūrėjimas ne tik nemokamas, bet ir puikus būdas išmokti naujų dalykų ar pasisemti idėjų kitam projektui.

 5. Vienas iš būdų gerai praleisti laiką su mažomis pinigų sumomis – dalyvauti internetinėse lažybose. Yra daug svetainių, kuriose siūlomos lažybų internetu paslaugos, ir daugumoje jų galima lažintis dėl įvairių sporto šakų. Paprastai galite lažintis dėl bet ko – nuo žirgų lenktynių iki futbolo, be to, dažnai galite rasti specialių pasiūlymų ir premijų, dėl kurių lazybos internetu tampa dar labiau prieinamos. Svetainėse kaip ši galima rasti daugybę įvairių žaidimų, su puikiais ir patraukliais garso ir vaizdo efektais.

 6. Naujienų skaitymas internete. Ne tik būsite informuoti apie naujausius įvykius, bet ir turėsite galimybę iš pirmos eilės sužinoti naujausias apkalbas ir įžymybių naujienas.

 7. Naudodamiesi tokiomis svetainėmis kaip paint.NET galite kurti skaitmeninius piešinius ar net ranka pieštus paveikslėlius, kuriais vėliau galėsite dalytis su draugais. Taip pat galite prisijungti prie internetinių piešimo bendruomenių ir dalyvauti savaitiniuose iššūkiuose ar piešimo konkursuose.

 8. Muzikos klausymasis yra puikus būdas atsipalaiduoti ir pailsėti, be to, yra daugybė būdų tai daryti nemokamai. Galite klausytis muzikos internetu naudodamiesi srautinio siuntimo paslaugomis, tokiomis kaip "Spotify" ar "Pandora", arba atsisiųsti dainų iš tokių svetainių kaip "iTunes" ar "Amazon Music".

 9. Taip pat yra daug svetainių, kuriose galima rasti nemokamų elektroninių knygų, kurias galite atsisiųsti ir skaityti laisvalaikiu. Tai gali būti romanai, apsakymai, kulinarinės knygos, biografijos ir kt. Paprastai galite rasti įvairių žanrų knygų, iš kurių galite rinktis.

 10. Galvojate, kad esate virtuvės šefas? Kodėl neprisijungus prie internetinės maisto gaminimo bendruomenės ir neišbandžius, ar pavyks paruošti skanių patiekalų? Galite rasti įvairiausių nemokamų virtuvių receptų – nuo itališkos ir kinų iki tailandietiškos ir indiškos. Taip pat galite dalytis savo receptais ir gauti kitų bendruomenės narių atsiliepimų.

 11. Galiausiai, vienas geriausių būdų smagiai praleisti laiką internete – bendrauti su draugais ir šeimos nariais. Socialinių tinklų svetainės, tokios kaip "Facebook" ir "Twitter", yra puikios vietos palaikyti ryšį su artimaisiais, be to, yra daugybė kitų būdų, kaip su žmonėmis visame pasaulyje bendrauti vaizdo pokalbiais arba dalytis nuotraukomis ir patirtimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *