Kaip pasiruošti slidinėjimo kelionei?

Atostogos, tai laikas, per kurį dažniausiai pailsime tiek fiziškai, tiek protiškai. Būtent todėl reikia įvertinti, kokių konkrečiai atostogų norite jūs, koks konkrečiai variantas yra pats geriausias jums. Slidinėjimo kelionės tai puiki galimybė prisiminti, jog esate gyvi. Tai pramoga, kurią gali išbandyti ir propaguoti beveik visi nepriklausomai nuo fizinės padėties ar amžiaus. Žinoma, tai ekstremalus sportas, tad jis reikalauja tam tikro pasiruošimo. Juk nuvykę į vietą negulėsite prieš baseiną ir nedeginsite savo bambos. Juk judinsite savo kūną slidėmis, gaivinsite savo plaučius tyru oru, kepinsite odą šilta saule…

slidinėjimasSlidinėjimas yra nuostabi pramoga, kuri daugelio įvardijama kaip narkotikas. Kartą paragavęs paprasčiausiai nebe gali sustoti. Norisi vėl ir vėl grįžti į kalnus ir džiaugtis galybe… Būtent tokiu žodžiu daugelis įvardija pramogą, kuri itin sparčiai plinta tarp tautiečių.

Slidinėjimo pramogos reikalauja tam tikro pasiruošimo. Apžvelgsime pagrindinius aspektus, kurie jums, kaip pradedančiam slidinėtojui turėtų būti aktualūs.

Fizinis pasiruošimas

Paruoškite kūną. Slidinėjimo kelionės tiesiog reikalauja paruošti savo kūną fizinei ištvermei. Jei sportuojate kasdien – tuomet neteks papildomai judinti raumenų. Tačiau jeigu sportas nėra jūsų gyvenimo dalis – būtina sustiprinti nugaros ir kojų raumenis. Nepasimankštinus galite po pirmo atsistojimo ant slidžių dėl skausmų taip daugiau ir nebe užlipti. Rekomenduojame pajudėti bent vieną mėnesį prieš kelionę. Aišku, tai rekomendacijos tiems, kurie vietoje ruošiasi judėti intensyviai. Jei planuojate slidinėti tik su rogutėmis – nebūtina tam specialiai ruoštis. Tačiau jeigu jau atvykote į slidinėjimo miestelį…

Apranga

Buvimas kalnuose reikalauja tam tikrų drabužių. Net jei neplanuojate slidinėti – būtinai įsidėkite šiltų drabužių, kurie būtų atsparūs drėgmei. Jei planuojate tik šį kartą stoti ant slidžių – neverta pirkti savų slidinėjimo drabužių. Vietoje galite išsinuomoti. Slidinėjimo kelionės tiesiog reikalauja šiek tiek susipažinti su vieta į kurią keliausite. Nepamirškite įsidėti akinių nuo saulės, kremo nuo saulės, šiltų kojinių, pirštines ir panašiai… Žinoma, viską galite įsigyti vietoje, tačiau kam papildomai ir nereikalingai investuoti.

Slidinėjimo kelionės tai viena iš pačių šauniausių pramogų, kurią Jums rekomenduojame. Išbandykite ir neteks nusivilti. Juk tai galimybė patirti šiek tiek adrenalino ir įkvėpti naujos gyvybės. Kiekvienas mūsų svajoja apie nuostabų gyvenimą. Būtent tokį mes galime turėti pasirūpinę savo atostogomis. Tinkamai jas susiplanavę ir pasiruošę dar būdami namuose.

Slidinėjimo džiaugsmas yra užkrečiamas. Atsargiai. Įkvėpkite kalnų oro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *