Kaip pasidaryti gerą asmenukę?

Nuostabios nuotraukos gali padėti keliauti laiku. Žinoma, į praeitį, tačiau kartais tai suteikia tiek daug nuostabių emocijų. Tiesa, dažniausiai keičiant išmaniuosius įrenginius nuotraukos paprasčiausiai išsitrina, tad visada verta jas spausdinti, kad rankoje galėtumėte laikyti emocijas, kurios Jums pakelia dienas.

Ir ne tik tokias, kurios yra fotografuojamos kitų, tačiau ir Jūsų paties. Juk asmenukė – taip pat akimirkos įamžinimas. O dėl patogaus fotografavimo dažniausiai tokias akimirkas įamžinti tampa kur kas paprasčiau ir patogiau.

Tiesa, tikrai ne visiems pavyksta tinkamai save nufotografuoti, tad pateiksime kelis patarimus, kurie procesą turėtų padaryti kiek paprastesniu.

Nuotraukos internetu1. Pirmiausia reikalingas tinkamas apšvietimas, kuris dažniausiai ir padaro didžiąja dalį darbo. Jeigu jis yra per daug blankus arba per daug šviesus – rezultatas dažniausiai ir nėra toks geras, kokio tikimasi. Štai todėl siūlome pakoreguoti apšvietimą, kuris gali nulemti nuotraukos kokybę.

2. Taip pat reikia nebijoti filtrų, kurie Jūsų nuotraukai gali suteikti kur kas daugiau spalvingumo bei emocijos. Tiesa, kad asmenukė tikrai atrodytų puikiai – geriausias pasirinkimas yra tokio tipo filtrai, kurie yra kuo natūralesni. Tuomet nuotrauka atrodys geriau ir dažniausiai iš jos pavyks kur kas geriau perteikti emociją.

3. Fotografuojant reikalingas ir tinkamas atstumas, kurio parinkimas gali atrodyti rimtas darbas. Ne veltui daugelis išbando labai skirtingus atstumus, kol galiausiai randa sau tinkamą. Nuo paties tolimiausio taško per visą rankos ilgį, kadangi tokiu atveju dažniausiai veidas nematyti taip detaliai iki kiekvieno spuogo, iki labai artimų nuotraukų, kurios dažniausiai papildomai retušuojamos.

4. Fotografuojant asmenukes labai svarbu, kad kamera būtų geros kokybės. Jeigu Jūsų priekinė kamera nepasižymi labai gera rezoliucija (o dažniausiai ji prastesnė nei atgalinė) – tokiu atveju galima bandyti save įamžinti su galine kamera. Kur kas sunkiau, tačiau tokiu atveju vaizdas bus kur kas geresnis.

Geros nuotraukos yra tokios, kurios kvepia gražiausiomis gyvenimo akimirkomis. Ir tai nebūtinai yra šventės. Paprasčiausiai kiekviena diena gali būti ypatinga ir kasdienė verta jos įamžinimo. O su asmenuke – įamžinti kasdieną taps kur kas paprasčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *