Kaip išsirinkti vasarines padangas?

PadangosGan dažnai ypatingai sureikšminamas padangų keitimas ir pasiruošimas žiemai, kai tuo tarpu vasarinės padangos nelaikomos labai atsakingu ir daug dėmesio reikalaujančiu pirkiniu. Išties, tai yra klaidingas požiūris, nes tiek žiemą, tiek ir vasarą susidūriame su įvairiomis kliūtimis, kurių norime išvengti ir čia ne tik svarbu padangų gamintojo žinomumas, kuris kartais gali sukelti klaidingas asociacijas, tačiau ir tinkamas padangos funkcionalumas. Todėl šiandien daugiau dėmesio skirsime vasarinų padangų apžvalgai, atsižvelgiant į tai, jog retas žino ko reikėtų ieškoti tokiose padangose.

Stokojant informacijos

Elementaru, jog žieminėse padangose ieškome gero sukibimo, kad padangos neslystų ir padėtų išvengti pavojingų ir slydžių kelių žiemą. Tačiau retas gali atsakyti kokią funkciją turėtų atlikti vasarinės padangos. Prieš važiuojant į specializuotą parduotuvę įsigyti naujų vasarinių padangų turėtumėte pagalvoti apie tai kam jos bus naudojamos ir kokie jūsų ateinančio sezono planai. Mat skirtingiems keliams yra reikalingos skirtingos padangos ir tikrai nereikėtų jų skirstyti tik į žiemines ir vasarines. Vasarą pagrinde esti dviejų tipų padangos – kelionėms lygiu keliu, t.y. asfaltu bei padangos nelygiems keliams, kuriuos įveikti ne kiekvienam yra labai lengva – tai įvairūs miško ar sodo takeliai, nelygus žvyras ar kitas komplikuotas kelias. Apžvelgę savo planus galite išsirinkti kokios padangos jums bus naudingesnės. Vasarinės padangos pigiau parduodamos žiemą.

Ypatingai svarbi ir medžiagos, iš kurios gaminamos padangos, kokybė. Vasarinės padangos turėtų būti gan tvirtos ir atsparios karščiui, mat vasarą su juo susiduriama kur kas dažniau – tiesioginiai saulės spinduliai kaitina stovinčios mašinos padangas, tiek pats važiavimas, tiek ir karštą dieną įkaitęs asfaltas taip pat gali įtakoti jų būklę. Kuo atsparesnės ir geresnės medžiagos padangos – tuo saugesnė tiek jūsų kelionė, tiek apskritai automobilio būklė.

Taip pat svarbu atsisakyti prekybos centrų, kurie nėra specializuoti automobilių prekėms. Dažniausiai žieminės padangos perkamos atsakingai tik specializuotose parduotuvėse, kai tuo tarpu vasarinėms skiriama šiek tiek mažiau dėmesio ir pinigų, todėl dažnai jos perkamos įprastose prekybos centruose. Rekomenduojame vis dėlto užsukti į profesionalią parduotuvę su plačiu asortimentu ir konsultantas tikrai padės išsirinkti kokybiškesnes padangas nei prekybos centre ir taip pat už prienamą kainą.

Svarbu geri ratlankiai, kad padangos gerai susimontuotų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *