Kaip išsirinkti technologijoms draugišką televizorių?

Technologijoms nuolat tobulėjant, įvairios technikos, taip pat ir televizorių gamintojai į prietaisus diegia vis daugiau naujausių funkcijų. Natūralu, kad XXI amžiaus žmogui nebeužtenka, kad televizorius rodytų televizijų transliuojamas laidas ir filmus. Tačiau kartais net nepagalvojama, ar visos funkcijos reikalingos, ar bus naudojamos ir naudingos. Taigi šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius dalykus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis televizorių.

Televizorius ir interneto turinys

Viena svarbiausių funkcijų – per TV žiūrėti interneto turinį. Taigi prieš įsigydami naują televizorių, pasidomėkite šia televizoriaus funkcija. Daugelis per televizorių žiūri įvairius video, klausosi muzikinių klipų „Youtube“, kituose tinkluose. Internete atsiranda ir vis daugiau 4G turinio, kurį atkurti geba tik naujausieji rinkoje televizoriai.

Tam tikrus televizorių gamintojus, pavyzdžiui, „Samsung“, pamėgo žaidimų gerbėjai. Dėl UHD raišos galimybių visi norintieji gali įsigyti ir specialius žaidimų pultus bei žaidimus žaisti dar patogiau. Išmanusis televizorius ypatingas tuo, kad yra lengvai sujungiamas su įvairiais kitais prietaisais, pavyzdžiui, minėtaisiais žaidimų pultais, namų kino sistemomis, įvairiais grotuvais ir t. t.

Televizoriaus valdymas

Modernus televizoriusPrieš pirkdami televizorių, išbandykite, ar jis patogiai valdomas, ar meniu – aiškus ir suprantamas. Kai kurie televizoriai turi „Smart Hub“ funkciją, kuri leis paprastai surasti įvairias programas, pažiūrėti programą, vienu metu žiūrint televizorių primins apie praleistas laidas, kurias pamiršote ar kurių negalėjote pažiūrėti, ir kt. Anot specialistų, technologijos turi palengvinti, o ne atvirkščiai – apsunkinti mūsų kasdienybę. Siekdamas pateisinti šį šūkį, garsus gamintojas „Samsung“ sukūrė pultelį, kuris leidžia valdyti visus įrenginius, sujungtus su televizoriumi. Tai palengvina prietaisų valdymą, nereikia apsikrauti tokia pultelių gausa. Naujausiųjų modelių televizoriuose įdiegtos ir balso atpažinimo funkcijos, tad jei tuo metu, pavyzdžiui, gaminate ir rankos nešvarios, perjungti TV kanalą galėsite šūktelėję – davę balso komandą.

Televizoriaus ir kitų prietaisų sąveika

Prieš įsigyjant televizorių, taip pat svarbu patikrinti, ar jis lengvai sujungiamas su kitais prietaisais – to paties, o dar svarbiau – kitų gamintojų nešiojamaisiais ir planšetiniais kompiuteriais, telefonais. Tai labai patogu, kai reikia peržiūrėti nuotraukas ar nufilmuotus vaizdelius iš telefonų ar kompiuterių archyvų. Daugeliu atvejų net neprireikia laidų, nes duomenys perkeliami belaidžiu ryšiu.

Ateityje televizorius, kompiuterius ir kitus technologijoms draugiškus prietaisus bus galima sujungti į visumą ir jie talkins išmaniesiems namams: greitai televizorius ar kompiuteris tarnaus kaip signalizacija, fiksuojanti namuose vykstančius įvykius.

Internetas – daugiau nei būtinas

Kiekvienam aišku, kad šiuolaikinių televizorių funkcijos visiškai atsiskleidžia tik tuomet, kai namuose yra interneto ryšys. Patogiau, kai televizorius turi Wi-Fi (o dauguma jų ją ir turi), tačiau iš bėdos televizorių galima prijungti prie interneto kabelio. Wi-Fi funkcijos neturi senesnio modelio išmanieji televizoriai. Tiems, kurių namai dideli, verta pasidomėti, kiek stiprus interneto signalas, antraip internetinio turinio sklandžiai peržiūrėti gali ir nepavykti.

Taigi šiuolaikinis televizorius yra pačios aukščiausios klasės ir tobulos kokybės įrenginys, kuris puikiai atkuria ne tik vaizdą, bet ir garsą, taigi, tikėtina, neprireiks jokių kitų garso sistemų. Dar vienas momentas – Ultra HD ir Full HD technologijos filmus ir laidas transliuoja dar raiškiau, tad žiūrėti televizorių – vienas malonumas. Jei sudėtinga išsirinkti televizorių, kvalifikuoti konsultantai padės išsirinkti perkantiems tiek fizinėse parduotuvėse, tiek ir internetu. Dėl tokio didelio pasirinkimo televizorių išsirinkti paprasta tiek senjorams, kurių poreikiai nedideli, tiek ir teigiama prasme pamišusiems dėl naujųjų technologijų ir norintiems naujausių modelių SMART televizorių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *