Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį?

Jau ne vienerius metus kompiuteris nebėra prabangos prekė, kurią gali įsigyti tik patys turtingiausi. Dabar plansetiniai kompiuteriai nieko nebestebina, o parduotuvėse yra didžiulis jų pasirinkimas. Pirkėjus domina ne tik kaina Kainos.lt, bet ir patarimai kaip teisingai pasirinkti įrenginį, kuris sklandžiai veiks ne vienerius metus ir atliks reikalingas funkcijas.

Kainų palyginimasNorint teisingai pasirinkti planšetinį kompiuterį, reikia apsispręsti kam jums jis reikalingas. Vienam jis bus skirtas filmų ir elektroninių laiškų peržiūrai, kitam jis reikalingas žaisti žaidimus, o dar kitam skaityti įvairias knygas. Nuo jūsų pomėgių ir poreikių priklausys pasirinkimas. Geriausia įrenginį rinktis pagal jums reikalingas funkcijas, kurias jis turės atlikti. Priklausomai nuo to pasirenkamas ekrano dydis. Pavyzdžiui, elektroninių knygų skaitytojas turėtų rinktis 6 colių planšetinį kompiuterį, o jeigu jums reikia įrenginio filmų peržiūrai, tai reikėtų rinktis didesnį, tarkim, 9 ar 10 colių ekraną. Žaidimų mėgėjams reikės geros grafikos, todėl teks paišlaidauti ir įsigyti kur kas geresnį įrenginį. Geriausiai padės pasirinkti pardavėjai.

Sekantis žingsnis renkantis – operacinė sistema. Ji labai svarbi renkantis bet kurį kompiuterinį įrenginį. Patarimas tiems, kurie mėgsta nemokamas programas – rinkitės Android operacinę sistemą. Jeigu norite išlaidauti, tai ieškokite kitų alternatyvų. Reikia priminti, kad labai svarbus planšetės veikimo greitis. Nuo ko jis priklauso? Procesorius yra atsakingas už įrenginio greitį. Taigi, jeigu jums svarbus greitis, tai rinkitės tinkamo taktinio dažnio procesorių. Dažniausiai jis yra 1 Ghz. Ne mažiau svarbus ir branduolių kiekis. Čia galima paprastai pasakyti, kad kuo daugiau branduolių, tuo bus pasiekiamas geresnis greitis. Jeigu dar nežinote ar jums reikia greito planšetinio kompiuterio, tai atsakykite į klausimą ar jums svarbu kaip greitai atsidarinėja naršomi interneto svetainių puslapiai, ar kaip greitai įsijungia įvairios programos? Ne visi turi daug kantrybės laukti ilgai.

Lietuvoje labai populiarūs plansetiniai kompiuteriai, todėl rasite gausų pasirinkimą. Jeigu domina kaina Kainos.lt, tai geriausia internete ir parduotuvėse surasti patikusį modelį, ir palyginti kainas. Dar labai svarbu nustatyti leidžiamą biudžetą naujajam pirkiniui. Čia negalioja posakis, kad prekė kainuojanti brangiai daug geresnė už pigią. Galima rasti gerų įrenginių prilygstančių savo funkcijomis ir galimybėmis brangiesiems. Visuomet rinkitės pagal reikiamus kriterijus.

Kompiuteriai liečiamais ekranais jau nieko nenustebins. Tai ne tik, kad ne prabangos prekė, bet tiesiog būtinas įrenginys daugeliui iš mūsų. Šiuolaikinės technologijos mūsų gyvenime tapo neatsiejamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *