Kaip įsigyti butą pigiau?

Daugelis ieškodami naujo buto nori jį įsigyti už kuo mažesnę sumą pinigų, todėl ieško įvairiais būdais kaip tai įgyvendinti. Šiuo metu naujos statybos butai Klaipėda yra parduodami geromis kainomis, tik reikia nesnausti ir rezervuoti tinkamą. Jeigu jūs šiuo metu ieškote tinkamiausio ir pigaus buto, tai galima pasinaudoti tam tikrais patarimais, kurie jums padės sutaupyti.

Saules bustasPirmiausia reikia žinoti, kad įsigyti pigiau butą tikrai įmanoma. Pavyzdžiui, Saulės butai parduodami labai geromis kainomis lyginant su kitais panašiais variantais. Vis dėl to, kartais žmonės galvoja, kad jeigu butas yra pigesnis, nei panašūs kiti objektai, tai su juo kažkas yra ne taip arba kaina pirkimo metu padidės. Iš tikrųjų viskas šiek tiek kitaip. Yra labai daug butų, kurie parduodami pigiau dėl paprastos priežasties. Ta priežastis susijusi su vieta. Ar žinojote, kad nuo to, kurioje vietoje stovi butas, priklauso jo kaina? Taigi, jeigu randate naujos statybos butą miesto centre tai jis tikrai bus gerokai brangesnis, nei tas butas, kuris stovės miesto pakraštyje. Taip yra dėl vietos, nes ten, kur išvystyta infrastruktūra, kaina bus didesnė. Nors abiem atvejais lyginami butai yra vienodo ploto bei pastatyti naudojant panašias medžiagas bei technologijas. Taigi, kainų skirtumas yra dėl vietos.

Žinoma gali pasitaikyti ir kitokių variantų, kuomet ne dėl vietos skiriasi kaina, o dėl statybų kokybės arba statybų metų. Dažnai būna taip, kad net ir stovėdami toje pačioje gatvėje, rajone ar net kvartale, butai skiriasi savo kainomis. Tuomet galima tokio pačio ploto butą įsigyti skirtingomis kainomis. Taip nutinka, kai statytojas naudoja skirtingas medžiagas. Taip pat gali būti, kad keliais metais seniau pastatytas butas bus brangesnis, nei dabar statomas.

Kainų skirtumas matomas ir tais atvejais, kai butai parduodami su skirtingo lygio remontu. Pavyzdžiui, Saulės butai gali būti parduodami su daline apdaila arba su pilna apdaila. Kaina nuo to pasikeičia ženkliai, nes su pilna apdaila galutinė kaina išauga. Todėl norintys sutaupyti gali rinktis pirkti butą su daline apdaila ir vėliau po truputį patys remontuoti savo būstą arba surasti pigiau remontuojančius meistrus, kurie viską atliks pigiau. Norintys pigesnio buto, tačiau geros kokybės gali rinktis atokiau nuo centro esančius rajonus ir pasirinkti kitokias medžiagas ar rinktis su daline apdaila. Tai padės sutaupyti ir įsigyti pigesnį butą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *