Kaip gražiai paserviruoti valgomojo stalą

Ūkiškai mąstant, valgomojo stalai reikalingi tik tam, kad pavalgytumėte. Tačiau žvelgiant į namus kaip į kūrybos erdvę, žinome, kad valgomasis yra graži interjero dalis ir norint, kad namie būtų smagu ir jauku valgyti, reikėtų pasirūpinti ir šios erdvės dizainu.

Valgomojo stalas – interjero dalis

Tad jeigu jau sutinkate su idėja, kad į valgomąjį verta žvelgti ne tik iš pragmatinės, bet ir iš estetinės perspektyvos, profesionalūs patarimai kuriantiems interjerą turėtų padėti jį padaryti tikrai gražiu.

Vienijanti tema

ValgomasisVisų pirma, jums reikėtų rasti vieną vienijančią interjero temą, už kurios užsikabinę galėtumėte paversti namus tokiais, kokius ir norite matyti. Gal jūs viską norite matyti kaip šviesią ir jaukią erdvę. Gal jūsų tema – klasika ir senovė. O gal mąstote apie sunkius akmeninius namus. Kad ir ką nuspręsite, svarbu iš anksto įsivaizduoti, kokių namų norite, tuomet bus aišku ir koks valgomasis turi būti.

Stalas

Valgomojo stalai yra ne visuose namuose – kai kurie žmonės apskritai atsisako šio baldo ir pavalgo kas sau – kas prie kavos staliuko, kas virtuvėje ant palangės, kas ant darbo stalo. Tačiau stalas iš tiesų yra reikalingas dalykas. Jeigu valgomojo stalą įvardinsite kaip atskirą ir specifinį baldą, pamatysite, kaip gali būti gera, kadangi jis visas gali būti tikrai puikiai, profesionaliai padengtas. Valgomojo stalai, visų pirma, pasižymės kitokiu aukščiu. Prie jo nereikės riestis kaip prie kavos staliuko, ar stiebtis it prie balo. Jis bus tobulai subalansuotas atsisėdimui ant standartinės kėdės ir patogiam pavalgymui. Stalai būna įvairūs, dabar madingi ilgi stalai. Tačiau galite rinktis pagal poreikį, apsvarstant, kiek žmonių valgo dažniausiai prie stalo. Be to, kartais taupant vietą gal norsite statyti verčiau nedidelį apvalų stalą.

Indų servisai

Jeigu jau išsirinkote stalą, reikia rinktis indus. Juos galite derinti prie temos, kokia vainikuoja visus namus. Ar tai bus švelnus porceliano balto servisas, ar kažkas modernaus, ryškaus, neįprasto. Tačiau ir valgydami jausite, kad tai darote stilingai, jeigu turėsite gražų servisą. Staltiesės irgi nepamirškite. Apskritai nuspręskite, ar jos jums reikia, gal vietoje jos norėsite matyti tam tikras servetėles, o gal kažką kito.

Gėlės ir dekoracijos

Galiausiai, leiskite savo namams žydėti su puikiais papuošimais. Gal norėsite visur pridėlioti puikių gėlių, o gal žvakę uždegti. Vėlgi, nepamirškite, kad verta visada viską derinti, turėsite gražesnį efektą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *