Kaip derinti durų ir grindjuosčių spalvas?

Iš pirmo žvilgsnio durų ir grindjuosčių derinimas atrodo labai paprastas, tačiau, kai ateina metas rinktis spalvas, tampa aišku, kad tai sudėtinga. Kambariodurys.lt siūlo pasižvalgyti į siūlomas duris ir kokios grindjuostės yra pardavime, tuomet galima bus galvoti apie tai, kas jums labiausiai tiktų. Taigi, prie ko derinti grindjuostes?

KambariaiDaug kas priklauso nuo to, kokį interjerą kuriate. Pavyzdžiui, šviesių spalvų kambaryje puikiai tiks baltos grindjuostės, kurios yra priderintos prie baltų durų ir baltų sienų. Pagalvokite, kokio dydžio jūsų kambarys, kuriame yra reikalingos durys ir grindjuostės, ir tuomet pagalvokite, koks interjeras bus kuriamas. Tai turi padėti jums apsispręsti. Pavyzdžiui, mažame kambaryje netiks tamsių spalvų durys ir grindjuostės. Mažose erdvėse verčiau rinktis šviesias spalvas. Tai gali būti nebūtinai balta, tačiau puikiai tiks šviesi natūralios medienos spalva.

Labai dažnai žmonės nežino kaip derinti duris ir grindjuostes. Tokiais atvejais praverčia tokie patarimai, kaip durų ir grindjuosčių derinimas prie sienų spalvos. Pavyzdžiui, durys, sienos ir grindjuostės yra baltos spalvos. Tai padės sukurti tvarkingą erdvę ir nereikės sukti galvos dėl interjero derinių. Galima sakyti, kad tai yra pats saugiausias variantas, kuomet sukuriame vientisa erdvė ir drąsiai galima rinktis net ir ryškiausių spalvų baldus ar paveikslus, kas nelabai derėtų tokiame interjere, kai durys, sienos ir grindjuostės yra skirtingų spalvų, kurios dar ir ryškumu pasižymi.

Žinoma, tai nėra vienintelis pasirinkimas. Galima sugalvoti ir kitokių derinių. Vienas iš tokių pavyzdžių būtų durų derinimas prie grindų spalvos, o sienų ir grindjuosčių derinimas tarpusavyje. Kambariodurys.lt sūlomos įvairių spalvų durys, todėl pasirinkti tinkamas prie grindų spalvos galėsite visai nesunkiai. Daug lengviau rinktis iš didelio pasiūlymų skaičiaus, nes tuomet lengviau galima atrasti tinkamas spalvas ar net atspalvius bei juos suderinti. Pavyzdžiui, baltos grindjuostės gali būti derinamos su baltomis sienomis, o šviesiai rudos spalvos durys galėtų būti derinamos prie grindų tokios pačios ar labai panašios spalvos.

Dar vienas pakankamai saugus variantas siūlo rinktis durų ir grindjuosčių spalvas tokias pačias. Tuomet reikės sienas ir grindis rinktis kitokių spalvų. Tiesa, čia kai kuriems žmonėms gali būti sunkumų, nes jie nežinos, kaip derinti kitus interjero elementus. Tokiais atvejais reikia peržiūrėti pavyzdžius ir apsispręsti ar norite, kad taip būtų ir pas jus namie, ar verčiau rinktis kitą variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *