Kaip aš dirbau su stelažais

Kai naršydamas internete atsitiktinai pamačiau, kaip atrodo stelažai šioje svetainėje http://www.frosterastelazai.lt/stelazai/, man atgijo tam tikri prisiminimai iš vienų labai rimtų darbų vasarą. Ne kiekvienas turbūt yra tokio darbo ragavęs, tačiau aš kaip tik ir dirbau su tokiais gaminiais, kokius siūlo http://www.frosterastelazai.lt/lt/. Nors įmonė buvo kita.

Rekomendavo draugas

StelažaiPirmiausiai baigiau universitetą, nelabai perspektyvią humanitarinę specialybę, ir ėmiau ieškoti darbo. Draugas rekomendavo ieškoti tuose puslapiuose, kur siūlomas uždarbis užsienyje. Tada bent jau nėra tos nevilties, kad dirbsi Lietuvoje už šimtą eurų. Jis pats jau buvo dirbęs su stelažais, jis buvo mobilios brigados dalis. Pati produkcija atrodė kaip iš Frosterastelazai.lt, tačiau jis pats dirbo su vokiečių kompanija, kuri Anglijoje, Olandijoje ir kitose Europos šalyse montavo šiuos stelažus. Sakė, darbas nėra sunkus, o atlyginimas didelis. Dirbti su stelažų technika ir jų montavimu yra gana malonu. Tik, kaip pats minėjo, kartais baugina ir erzina tas nepastovumas, kada tiksliai nežinai, kiek gali dirbti, o kiek – ne. Taigi, pagal jo rekomendacijas ir buvo išrinkta ši vieta, pradžiai tik skelbimų paieškai. Svetainėje http://www.frosterastelazai.lt/lt/ taip pat galvojau surasti darbo, deja, ten mano, kaip darbuotojo ir montuotojo paslaugų nereikėjo, kaip supratau, ši firma daugiau užsiima pačios produkcijos gaminimu. Nors gal ir suklydau. Kita vertus, džiaugiausi, kad aptikau lietuvišką puslapį, kuriame galėjau išsamiai apsižiūrėti, kaip atrodys tas dalykas, su kuriuo aš nuo šiol daug dirbsiu. Taigi, pirmiausiai svetainėje radau įvairių tekstų, vaizdų, pasikroviau įkvėpimo, ir ėmiau ieškoti darbo.

Darbai vyko sklandžiai

Kaip patarė draugas, taip man ir nutiko – įsidarbinau stelažų montuotoju, ir toks darbas man pasirodė gerai atitinkantis mano kompetenciją, mano visus bendrus gebėjimus. Visada buvau žmogus, kuris moka paimti vinį ir plaktuką į rankas, ir iš šių paprastų priemonių sukurti kažką tvirto ir naudingo kitiems. Taigi, darbai vyko sklandžiai. Tačiau man tai buvo ir didžiųjų įspūdžių metas. Iš tiesų, buvo labai smagu pamatyti didelę stelažų industriją. Pradedant, pamatymu, kaip šios didelės metalinės konstrukcijos apskritai atsiranda, baigiant stelažų eksploatavimu įvairiuose sandėliuose, biuruose. Labiausiai mėgdavau dirbti su dideliais stelažais, skirtais dirbti pramonėje. Tokių yra ir pas http://www.frosterastelazai.lt/lt/, bet paprastai jie yra gaminami individualiai, pagal kliento poreikius. Patikdavo labiausiai dideli, nes didelį projektą įgyvendinti visad smagiau, nei kažkokį labai mažą. Be to, smagu dirbti dideliuose erdviuose sandėliuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *