Kai nori maksimalios namų saugos…

Dėl įvairių priežasčių kartais mes namuose norime turėti visas saugos priemones, pageidaujame ir saugos sistemos su kameromis, ir signalizacijos, ir kitų dalykų. Kodėl to prireikia? Vieni žmonės turi dėl kažkokių patirčių didelę baimę ir tiesiog bijo gyventi be apsaugų, kiti jaučiasi blogai galbūt gyvendami vieni, todėl nori saugotis. Dar kiti galvoja, kad galėtų būti kažkas geriau ir tiesiog kameros ir visa kita reikštų, kad tie žmonės maksimaliai rūpinasi savo turtu. Galiausiai, yra ir tokių, kas tiesiog iš tiesų jaučia pagrįstas grėsmes – gal kas persekioja, grasina, o gal gyvenama plėšimais pagarsėjusiame rajone. Tad priemonių apsaugoti namus tenka imtis „ne iš gero gyvenimo“, tačiau tos priemonės gyvenimą gali padaryti geru, ramiu, maloniu.

Normalios durys, spynos, langai

Saugumo sprendimaiTačiau pradėti reikėtų, toli gražu, ne nuo signalizacijų ir kamerų. Nes, visų pirma, reikėtų susitvarkyti namų langus, spynas, duris. Jeigu to nepadarysite, negalėsite sakyti, kad normaliai gyvenate. Langai turi būti plastikiniai ir sandarūs, atsidarantys gali net turėti mažą spynelę. Durys taip pat turėtų būti tikrai tvirtos. Ne su metaliniu kabliuku užkabinamos durelės, o normalios šarvuotos durys su geromis spynomis. Reikėtų pasirūpinti, kad sumažėtų įsilaužimo tikimybė per rūsį, ar net antro aukšto langus, duris, balkonus. Tada, kai sutvarkysite šiuos esminius saugos reikalavimus, galima pereiti prie rimtesnių.

Tvoros, vartai

Svarbu atminti, kad jūsų namus juosianti tvora – taip pat gali atbaidyti daug potencialių įsilaužėlių. Senovėje žmonės, kurių soduose augdavo gražūs vaisiai ir kuriuos mėgdavo aplinkiniai neklaužados, ištepdavo tvoras smala – niekas tuomet nebelipdavo. Galite ir dabar pabandyti tvorų viršų ištepti tvora. Jeigu norite tikrai gerų apsaugų – dėkite tvoras su spygliais ant viršaus. Galite padaryti ir tokius „savadarbius“ spyglius, kada ant tvoros viršaus yra subetonuojamas cementas, o į jį sukišami stiklai, šukės. Tokie spygliai neturi atsikartojančios struktūros, dėl to tampa dar pavojingesniais. Vartus taip pat dėkite ne vaikiškus, o su rimtomis spynomis. Jau iškart sumažinsite galimybes įsilaužėliams pas jus užsukti.

Profesionali sauga

Kameros, signalizacijos, tai sprendimai, kuriuos siūlo tokios kompanijos kaip ManoSauga.lt. Ar tai veiksminga? Labai. Jeigu norite profesionalios saugos, stenkitės išsirinkti tai, kas geriausiai atliepia jūsų poreikius. Dažniausiai žmonės tiksliai nežino, tačiau pasitarę su saugos specialistais, greitai supranta, kas yra geriausia, kas labiausiai jiems tinka: stebėjimo kameros, signalizacijos ar net specialiosios tarnybos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *