Ką veikti sodyboje žiemos metu?

Daugeliui poilsis gamtoje, tuo pačiu sodyboje asocijuojasi su karštuoju sezonu, kuomet galima visą dieną gulėti prieš saulutę, o vakarais žiūrėti į nuostabias žvaigždes. Deja, lietuviškas klimatas nesuteikia daug galimybių mėgautis tobulu oru. Būtent todėl sodybu nuoma aktuali net ir šaltuoju sezonu, ypač žiemą, kuomet galima išbandyti labai daug įdomių pramogų, kurios įprastai mums atrodo netradicinės. Sodybų nuoma žiemos metu klesti tikrai taip pat intensyviai, kaip ir vasarą. Geriausiai tuo įsitikinti galite paskambinę ir susižinoję, jog laisvų vietų nėra. Būtent todėl mes jums rekomenduojame kuo anksčiau susitarti su savininkais dėl pasiūlymo savaitgaliui. O jei jau esate pasiruošęs kelias dieneles praleisti sodyboje, kuri toli nuo civilizacijos, veiklos, kuriomis galite susidomėti bus pateikiamos šiame straipsnyje.

  • sodybosJei yra sniego, labai daug veiklos bus galima sugalvoti su juo. Nepriklausomai nuo to, ar keliaujate su mažais vaikais ar vieni suaugusiųjų, vis tiek galite labai smagiai praleisti laiką. Prisiminkite savo vaikystę. Jei kur netoliese yra kalnas nuo kurio galite pačiuožinėti – sėkmės. Svarbiausia įsidėkite rogutes arba paprašykite asmenų, kurie jums sutinka išnuomoti sodybą.

  • Sodybų nuoma žiemos metu taip pat siūlo pasimėgauti ir senio besmegenio statybos malonumais. Juk taip smagu. O gal dar sniego karas? Jei tik yra žmonių, noro ir sniego – galima sugalvoti pačių šauniausių veiklų, kurios vers pajudėti šiek tiek fiziškai ir prisiminti, koks nuostabus dalykas žiema visgi yra.

  • Daugeliu atveju sodybų nuoma teikia paslaugas, kurios atsiriboja nuo elektros. Tokiu atveju būtinai pasiklausinėkite, kaip reikia užkurti židinį ar kokiu principu šildyti vandenį. Nieko nėra šauniau, kaip šaltą vakarą leisti troboje su vynu rankoje prieš židinį. Tai nuostabus jausmas, kuris jums padės atsipalaiduoti tiek mintimis, tiek fiziškai.

  • Eikite pasivaikščioti po mišką, kuris dažniausiai būna greta sodybų nuomos. Ten galite sutikti žvėrelių, kuriuos tiesiog privalote pamaitinti. Kiekvienas asmuo įsipareigoja žiemos metu padėti žvėriukams sulaukti pavasario. Triušiukai, paukščiukai, laputės – visi jie tikisi, kad jūs paliksite maistą, kuris jiems gali padėti išgyventi žiemą.

Sodybų nuoma žiemos metu gali būti nuostabi paslauga, kuria pasinaudoti mes jums ir rekomenduojame. Tai galimybė smagiai praleisti laiką ir taip pat atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių. Tokio tipo pramoga dažniausiai vertinama todėl, kad galima nusigręžti nuo technologijų be kurių mums sunkiai pavyksta išgyventi rutiną. Tad… smagiai praleiskite laiką ir sugrįžkite atgal į gamtą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *