Ką veikti Palangoje rudenį

TerasosDažnai žmonės galvoja, kad kurortiniuose miesteliuose yra veiklos ir veiksmo tik vasaros metu, todėl, tarkime, parduodami butai Palangoje bus naudingi ir reikalingi tik tris mėnesius per metus. Žinoma, tai nėra tiesa, nes Palangoje yra ką veikti ir rudenį. Tad galima drąsiai ten pirkti butą ir tikėtis didžiausio pelno vasaros metu, o žiemą ir rudenį galima patiems gyventi ir mėgautis pajūriu. Šiek tiek plačiau apie veiklas Palangoje rudenį, skaitykite plačiau.

Aplankykite Tiškevičių dvarą naktį

Esame įpratę eiti į Tiškevičių dvaro sodą, ten, kur Gintaro muziejus, dieną. Ir dar kai geras oras. Pabosta gulėti pleže – leidžiame sau pasijudinti ir nueiti iki Gintaro muziejaus. Tačiau iš tiesų dvaras turi daugybę savo spalvų ir savo veidų. Visų pirma, pats ruduo nudažo viską aplink dvarą aukso spalvomis, ir tai teikia nepaprastą spindesį, kažkokį poetinį rudenį. Pagyvenkite bute Palangoje rudenį ir pamatysite, kad pajūrio gamta rudenį dar ypatingesnė. O kartu visada lieka ir ta gamtos dalis, kuri tarsi kokios pietų palmės, išlieka visus metus tokia pati. Tai pušynai ir eglynai. Tačiau rudenį labai pasikeičia lapuočių sodai, o Tiškevičių dvare tokių tikrai daug. Dar įstabiau – apsilankykite ten naktį arba vakare ir pamatysite, kaip nuostabiai viskas atrodo, kai paskęsta mėnesienoje.

Nueikite ant Palangos pakraščio

Galbūt jums aktualūs parduodami butai Palangoje ir taip bus prie miesto pakraščio, bet dauguma žmonių orientuojasi į butus, esančius labiau centre. Mat centre visada patogiau gyventi, kai viskas, ko gali prireikti, yra tiesiog ranka pasiekiama, visai šalia. Taigi, jeigu jūsų butas centre, būtinai nors kartą rudenį suteikite sau malonumą stebėti Palangą iš miesto pakraščio. Jį pasiekite eidami pajūriu. Tada iš tos vietos tiesiog žiūrėkite į Palangos tiltą, kuris švies visomis savo spalvomis.

Mėgaukitės atpigusiu meniu

Kadangi, kaip žinia, Palangoje populiariausias sezonas yra būtent vasara, tai kitu metų laiku galima tikėtis pigesnių paslaugų. Dažniausiai ne sezono metu atpinga viskas ir visur: nakvynė, maistas, pramogos. Jeigu turėsite butą, kitos nakvynės jums nereikės, tačiau pasivaišinti pigesniu maistu, gėrimais, nueiti į pigesnį koncertą ar pigiau pasikelti karusele tikrai galima. Būtinai tai padarykite, ir pamatysite, kad tokioje vietoje galima pasijausti tikrai smagiai, kai pats renkatės kada ką norite daryti, o ne turite save spausti į kelias numatytas atostogų dienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *