Ką reikia žinoti apie lino patalynę?

Linas yra labai geras pluoštas, kuris puikiai tinka patalynės siuvimui. Šiuo metu lino patalyne nusprendžia pasirinkti vis daugiau žmonių. Be reikalo pamirštas audinys ir vėl atgimsta. Tekstilės pramonės srityje jis užima tik apie 1 proc. Tai yra brangus audinys, todėl jis nėra toks populiarus kaip daugelis kitų audinių.

Lino patalynėVertinantys natūralumą renkasi liną, nes tai natūralus pluoštas, kuris pripažįstamas kaip aukščiausios kokybės audinys. Toks audinys turi labai daug gerų savybių. Kai kurie pirkėjai baiminasi, kad lino audinys bus kietas ar šiurkštus. Reikėtų paminėti, kad jeigu lininę patalynę dažnai skalbsite, tai audinys taps minkštas, tačiau nuo dažno skalbimo jis nesusidėvės. Lino audinys atlaiko labai daug skalbimų ir jam nieko blogo nenutinka, taigi galima sakyti, kad ši patalynė yra ilgaamžė.

Vienas iš didžiausių trūkumų renkantis tokią patalynę – kaina. Lino audinys yra brangus ir ne kiekvienas pirkėjas gali sau leisti tokią įsigyti. Didelė kaina yra dėl paprastos priežasties, juk tam, kad išgauti tokį audinį reikia labai daug laiko. Linas turi būti užauginamas, tada raunamas ir paliekamas džiūti. Tuomet laukia džiovinimas po stogu ir laukimas, kol linas suminkštės. Po to, kai išdžiūsta ir suminkštėja, reikia atlikti šukavimo darbus. Tik tada linas susukamas ir verpiamas. Dėl tokio ilgo ir sudėtingo paruošimo didėja ir kaina.

Kokios teigiamos savybės yra vertinamos? Pirmiausia vertinamas tvirtumas. Yra paskaičiuota, kad linas yra tris kartus tvirtesnis, nei medvilnė ir penkis kartus lėčiau dyla, nei medvilnė. Labai naudinga savybė – termoreguliacinė. Tokia lino patalyne pasitiki daug žmonių, nes palaikoma tinkama kūno temperatūra ir ypatingai tinka karštomis vasaros naktimis, nes natūraliai vėsina kūną. Be to, lino audinys skirtas patalynei tinka ne tik vasaromis, bet ir ištisus metus, nes žiemą jis turi kitą savybę – šildo. Odai natūralūs audiniai yra labai geras pasirinkimas. Jeigu jūsų ar jūsų vaikų oda yra jautri, tai lininė patalynė yra geras pasirinkimas. Taip yra dėl to, kad linas turi antibakterinių savybių, kurios teigiamai veikia odą. Taigi, alergiškai ir jautriai odai tai puikus pasirinkimas.

Daug puikių savybių turi lininė patalynė. Nors jos kaina ir didelė, tačiau įvertinus teigiamas savybes ir tai, kad ji gali tarnauti kelis dešimtmečius, galima sakyti, kad tai geras pasirinkimas ir finansiniu atžvilgiu. Rinkitės lininę patalynę ir pajusite teigiamas jo savybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *