Ką reikia žinoti apie kredito liniją?

Kredito linija yra trumpalaikė paskola, kurią galima gauti daugelyje kredito bendrovių, pavyzdžiui, credit24. Ji skiriasi nuo anksčiau populiarių vartojimo paskolų tuo, kad ją galima paprasčiau gauti, o palūkanos mokamos tik už tokią sumą pinigų, kuria klientas pasinaudoja. Tai yra labai naudinga daugeliu atvejų, kai reikia pinigų, tačiau panaudojama ne visa dalis pinigų. Ką apie tai reikia žinoti?

Daugelyje šalių kredito linija yra puikiai žinoma ir ja naudojasi labai daug žmonių, tačiau Lietuvoje tai yra pakankamai naujas terminas, jeigu lyginsime su daugeliui gerai žinomomis paprastomis vartojimo paskolomis. Šiuo metu, kai prireikia pinigų, surasti kredito bendrovę visai nesunku, nes jų yra labai daug, tačiau suteikiamų kreditų ir paskolų rūšių taip pat yra daug. Dėl šių priežasčių daugelis nežino, kas jiems naudinga, o kas ne. Pakalbėkime apie kredito linijas, kurios po truputį populiarėja ir Lietuvoje.

Credit24Tais atvejais kai yra reikalinga nedidelė suma pinigų nebūtina imti paskolą ar vartojimo kreditą. Šiuo metu populiarėja kredito linija, kuri ypatingai tinka tokiais atvejais, kai yra reikalinga nedidelė suma pinigų. Galima netgi teigti, kad tai yra tarsi papildoma finansinė apsauga tokiais atvejais, kai netikėtai prireikia daugiau pinigų kažkokiems pirkiniams ar nenumatytoms išlaidoms padengti, pavyzdžiui, pirkiniams ar namų remontui. Kredito liniją galima palyginti su vartojimo paskola ir išskirti jos pranašumus. Vienas iš svarbiausių – nereikia kaskart prireikus pinigų pildyti dokumentų, kad gauti reikiamą sumą pinigų. Kitas pranašumas, kurį turi kredito linija – palūkanų mokėjimas tik už panaudotą kredito dalį. Tai reiškia, kad tais atvejais, kai pinigų suma nepanaudojama visa, tai jums nereikia mokėti palūkanų už visą paskolos sumą. O tais atvejais, kai pinigų nepanaudojate, tai jums nereikia mokėti jokių palūkanų. Tai yra esminiai tokios paslaugos privalumai lyginant su įprasta vartojimo paskola. Pinigų grąžinimas vyksta paprastai. Galima grąžinti iš karto visą sumą arba grąžinti dalimis.

Norėdami gauti geriausią pasiūlymą, galite užpildyti paraiškas kelioms pasirinktoms kredito bendrovėms ir sužinoti, kokiomis sąlygomis jums gali būti suteikta kredito linija. Taip pat būtina paminėti, jog galima sutaupyti sutarties mokesčiams. Pavyzdžiui, credit24 kartais paskelbia akciją ir sutarties sudarymo mokestis nėra taikomos. Svarbu paminėti, kad ne tik sutarties mokestis gali būti mokamas, jei kredito bendrovė netaiko nuolaidų, tačiau ir administracinis, sutarties pakeitimo, kredito istorijos tikrinimo ir pinigų išmokėjimo mokesčiai. Kai ieškoma, kuris pasiūlymas yra geriausias, reikia žiūrėti ne tik į kredito linijos sumos limitą ar laikotarpį, kuriam gali būti suteiktas toks kreditas, bet ir tai, kokie papildomi mokesčiai gali būti taikomi. Žinant tai, galėsite palyginti, kuri kredito bendrovė siūlo geriausias sąlygas turėti kredito liniją. Be to, visuomet reikia nepamiršti, kad būtina atidžiai skaityti sutarties sąlygas.

Svarbu paminėti, kad pasaulyje kredito linijos teikiamos daugelyje šalių ir tokia kredito praktika yra pasiteisinusi bei nuolat populiarėja. Lietuvoje daugeliui šis terminas ir galimybė yra nežinoma, todėl reikia žinoti, kad tuo metu, kai jums reikia pinigų kelionei, nenumatytam pirkiniui ar kitoms išlaidoms, kurių suma nėra itin didelė, tai verta pasidomėti, kokias sąlygas jums siūlo kredito bendrovės, kurios teikia kredito linijos paslaugą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *