Ką daryti, jei slenka plaukai?

Vešlūs plaukai – tai daugumos žmonių siekiamybė, tad nieko keisto, kad tuomet, jei slenka plaukai, imama panikuoti. Vis dėlto, ši problema tikrai gali būti pataisoma, ir tam nebūtinai turi būti skiriama labai daug laiko bei pinigų. Taigi, kokių priemonių vertėtų imtis?

Plaukų priežiūraPirmiausia pagalvokite apie tai, ar jūsų mityba yra visavertė. Plaukų slinkimas gana dažnais atvejais būna neracionalios mitybos pasekmė, todėl būtina pagalvoti apie tai, ar jūs maitinatės pakankamai sveikai, ir organizmas nestokoja įvairių reikalingų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Jei mityba nėra visavertė, natūralu, kad anksčiau ar vėliau ima slinkti plaukai, tad verta pagalvoti apie maisto papildų vartojimą, kurių pasirinkimas šiuo metu tikrai nėra siauras. Maisto papildai gali būti pritaikyti specialiai plaukams, tad galite pagalvoti ir apie tokį pasirinkimą.

Plaukai ima slinkti ir dėl tam tikrų hormoninių pokyčių. Neretais atvejais nėščios ar neseniai pagimdžiusios moterys skundžiasi, kad smarkiai slenka plaukai, tačiau tai yra visiškai normalu Po kurio laiko pastebima, kad plaukai ir vėl ataugo, tačiau tuomet, kada norima geresnio rezultato, rekomenduojama išsitirti hormonų veiklą, ir pasirūpinti specialiais papildais.

Šiuo metu taip pat galima rasti įvairių kosmetinių priemonių, kurios yra skirtos stabdyti plaukų slinkimą ir skatinti jų augimą. Nors tikrai ne visos priemonės yra veiksmingos, tačiau tikrai galima išbandyti bent kelias, ir atrasti tokią, kuri būtų pati veiksmingiausia. Palanku yra tai, kad įvairios priemonės nuo plaukų slinkimo nebūtinai turi būti brangios – veiksmingų priemonių bus galima rasti vos už kelis eurus, taigi, tikrai galėsite sau leisti jas išbandyti.

Taip pat galima rinktis įvairias grožio klinikose siūlomas procedūras, kurios gali sustabdyti plaukų slinkimą ir paskatinti plaukų augimą. Jei dvejojate, ar šios procedūros gali būti tikrai naudingos, galite tiesiog pasidomėti atsiliepimais, ir tikrai rasite pačią palankiausią pasirinkimo galimybę.

Taigi, jei slenka plaukai, pirmiausia ieškokite priežasties, kodėl taip galėjo nutikti, ir tuomet, jei plaukų slinkimo priežastis bus pašalinta, tikėtina, kad ši problema jums jau nebus aktuali.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *