Iš kur pas žmones atsiranda paskolos

PaskolosGyvenimą dažniausiai planuojame panašiai: ieškome meilės, pašaukimo, darbo, mokslų, draugų, laimės, tikimės, kad viskas seksis ir klostytis gerai, o paskola internetu niekada nebūna planuota. Tad ir įdomu, kada ir kokiais atvejais žmonės nukrypsta nuo to savo kurso ir staiga ima gyventi paskolų režimu, staiga vietoje vienų planų atsiranda kiti ir gyvenime prisikaupia negrąžintų skolų.

Greitieji kreditai netinkamu metu

Tai, kad kažkas paskolins reikiamą sumą pinigų, dar nereiškia, kad visada ir reikėtų skolintis. Yra situacijų, kada tikrai verčiau yra nesiskolinti, o tiesiog išbūti su tokiomis paskolomis, kurios būtų ant tavo paties sąžinės. Gal nori atostogauti, keliauti? Skolinkis iš savo santaupų, bet neimk paskolos tam. Tai nėra geras pasirinkimas, kada pinigus planuojate tiesiog iššvaistyti. Jie bus išdalinti ir nieko gero iš to daugiau nebus. Paskolas reikia imtis tada, kai tikrai negali be jų išsiversti. Kai galvoji, ką daryti, kaip išsisukt ir bluosto nesudedi. Štai tada ir reikėtų iš tiesų imti paskolas.

Skyrybos

Pavyzdžiui, skyrybos, net ir viską gražiai iki tol planavusiems žmonėms, gali tapti tuo momentu, kada paskola internetu labai pagelbės. Skiriantis žmonės dalijasi viską: dalijasi savo gyvenimą, plėšo jį per pusę arba į skutelius. Kartu tenka pasidalinti ir turtus. Kartais kažkuris turi kažkuriam išmokėti pinigus, ir vienam iš jų atitenka materialinės gėrybės, pavyzdžiui, nekilnojamasis turtas. Skyrybos yra siaubingas dalykas, jeigu žmonėms pavyksta susitarti, ir jeigu jie neturėjo vaikų, tuomet dar galima tikėtis kažkokio normalesnio išsiskyrimo. Tačiau moralinės nuoskaudos vis tiek liks. O štai skyrybos piktuoju, dažnai pareikalauja ir paskolų bent vienam iš sutuoktinių. Reikia ir turtą dalintis, ir vaikus, ir per teismą eiti, mokėti už visus šiuos procesus.

Per brangūs pirkiniai

Kitas ne toks nemalonus dalykas gyvenime, kuris kartais mums nutinka – tai pirkiniai, šiek tiek brangesni, negu galime įpirkti. Mums prireikia kažkokio daikto, gal transporto priemonės, gal būstą perkame ar remontuojame, ir pinigų šiek tiek tiesiog neužtenka. Tuomet tenka galvoti apie tai, kad turėsime iš kažkur pasiskolinti, nes antraip pinigų tikrai neliks. Taip ir padarome, ir tada galime džiaugtis, kad pagaliau įsigijome, ką svajojome. Visgi, finansų ekspertai brangių pirkinių ir paskolų dėl jų nesmerkia. Nes pinigų vertė niekur nedingsta, ji įauga į pirkinį. Blogiausiu atveju, tą daiktą būtų galima vėliau tiesiog parduoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *