Idėjos nestandartiniam apšvietimui

Jeigu norite, kad jūsų namai būtų gražūs ir spindėtų šiek tiek kitaip nei visi kiti, įleidžiami šviestuvai gali jums suteikti nestandartinį ir labai malonų grožį. Taip pat yra ir kitokių šviestuvų bei lempų, kurias turėdami galėsite matyti, kaip šauniai atrodo jūsų namai. Kaip sukurti nestandartinį apšvietimą?

Šviesa iš fontano

Šviestuvai tauĮdomus interjero sprendimas nustebins ir visko mačiusius – kai įleidžiami šviestuvai švies iš po vandens purslų. Tai įmanoma tada, kai šviesa eitų iš paties fontano. Jeigu norite pasimėgauti tokiu nestandartiniu apšvietimu, reikės architekto, kuris pagamintų visą šią vizualizaciją. Galbūt kažką panašaus esate matę labai prabangiuose viešbučiuose ir taip pat bankų foje. Tačiau prabanga yra tik įspūdis, iš tiesų, jeigu mokate tai pasigaminti, nekainuos labai daug. Šviesos sistemos kainuos tiek, kiek įprasta, o paties fontano įrengimas – priklausomai nuo situacijos. Taigi, tegul šviesa iš fontano šviečia kuo stipriau, nes tai suteikia magišką efektą, o kainuoja nedaug. Pagalvokite, kas būtų, jeigu į stiklainį įmontuotumėte lempą, tą stiklainį apverstumėte, o tada ant jo paleistumėte vandenį. Būtų tai, kas kažkodėl atrodytų tiesiog kaip magija, nors tai būtų gana paprasti dalykai. Taigi, jeigu norite tikrai gražių dalykų, pirmiausia jums reikės pasitelkti vaizduotę ir kūrybingumą, o vėliau visa kita atsitiks tarsi savaime.

Šviesa iš augalų

Kitas gražus dalykas – tai šviestuvai, šviečiantys iš augalų. Modeliuojant su 3D programomis, paprastai kūnams galima suteikti pasirinktą apšvietimą. Maža gudrybė apšvietimas iš kūno vidaus, suteikia jam išraiškingumo. Animatoriai itin mėgsta įstatyti tokius šviesos šaltinius į krūmus, medžius, nes tuomet geriau apsišviečia augalo tankmė ir imi jį matyti visą. Įdomu tai, kad tokią šviesą iš augalų jūs galite uždegti ir paleisti tiesiog ir savo namuose. Sumontuota tokia vidinė šviesa gali suteikti daug džiaugsmo jums ir jūsų namams. Tik nepadekite medžio – naudokite visiškai saugias, gerai išbandytas sistemas.

Šviesos takas ant žemės

Dar viena idėja, kur galėtų būti panaudojami įleidžiami šviestuvai – tai takas ir jo apšvietimas. Sudėję puikų nedidelių lempų taką į žemę ar grindis, taip pat laiptus, sukursite tikrai magišką šviesų efektą. Kodėl gi tuo nepasinaudojus ir nesukūrus kažko tikrai gražaus?

Šviesa po spintelėmis

O tai – ne tik gražus, bet ir šiais laikais labai praktišku pripažįstamas sprendimas. Mat šviesa iš po spintelių virtuvėje gali suteikti geriausias virtuvės darbų ir kulinarijos sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *