Graviravimo paslaugos, auskarų unikalumas

Graviravimo paslaugos gana populiarios. Graviruoti galima įvairiausius daiktus, tai suteikia ne tik puošnumą, bet ir išskirtinumą. Šiuo būdu išraižytas užrašas ar simbolis atrodo solidžiai ir prabangiai. Svarbu, kad graviravimas būtu tikslus. Jis gali būti labai preciziškas, vaizdai, netgi labai smulkūs. Tokias paslaugas teikia ne viena įmonė. Rekomenduojama pasirinkti tą, kuri naudoja naujausias technologijas.

graviravimo paslaugosGraviruoti galima:

· Metalo gaminius

· Plastiką.

· Stiklą.

· Medį.

· Popierių arba kartoną.

· Akmens dirbinius.

· Odą.

Lazeriu išgraviravus, netgi paprasčiausią daiktą, jis tampa įdomiu ir išskirtiniu. Tai puikus sprendimas, jei nerandate dovanos draugui, šefui, kolegai. Graviruoti daiktai tikrai atrodo įspūdingai. Kuris neapsidžiaugs gavęs, nors ir menką tušinuką su išraižytu savo vardu ar svarbiu simboliu. Tai šauni idėja bet kokiai progai. Svarbu pasirinkus daiktą pasitarti su žmogumi, kuris atliks šį darbą. Jūsų pasirinktas suvenyras gali netikti graviravimui lazeriu. Paviršius gali būti per daug plonas arba gruoblėtas. Jei norite šiuo būdu pagražinti didesnį kiekį daiktų, galite pabandyti pradžiai vieną. Graviravimas pasižymi ilgaamžiškumu, vaizdas ar užrašas nenusitrins laikui bėgant. Galėsite jį drąsiai nešiotis kišenėje ar rankinėje, jei dažnai liesite rankomis jam, taip pat, nieko nenutiks.

Moterų mėgstami ir vertinami graviruoti papuošalai. Dažnai taip puošiami žiedai, auskarai, apyrankės, pakabukai. Jie patinka tiek jaunoms merginoms, tiek vyresnio amžiaus damoms. Dažnai graviruotame užraše ar vaizdelyje slypi auskarų unikalumas, žiedų, apyrankių ar kitų papuošalų. Įspūdingai atrodo graviruoti taurieji metalai. Tokią dovaną norėtų gauti daugelis. Žmonės mėgsta dovanoti graviruotus papuošalus, suvenyrus ar kitus daiktus savo mylimiesiems su gražiais užrašais, meiliais žodžiais. Moterims ar merginoms gera idėja dovanai, tinkanti daugeliui progų, auskarai. Paprasčiausius, nors jie ir nėra iš aukso sidabro ar kito brangaus metalo, galima graviruoti ir tokiu būdu bus akcentuotas auskarų unikalumas.

Graviruotus daiktus galima dovanoti plačiai auditorijai. Labai paplitę verslo dovanos, kurias galima dovanoti klientams, partneriams, darbuotojams. Gavęs tokį suvenyrą jūsų klientas tikrai ilgai nepamirš apie jus. Priklausomai nuo pasirinkto daikto bei jo paviršiaus graviruoti galima daugiau arba mažiau giliai. Jei galite rinktis graviruoti ar dėti spaudą, verčiau pasirinkite pirmąjį variantą (graviravimą), ypač jei daiktas yra iš metalo

Graviravimas nėra brangus. Paprasčiausio daikto vaizdą galite padaryti prabangesnį. Tai gali būti puiki galimybė pigiai nupirktą dovaną pabranginti. Paslaugos kainos, žinoma, priklauso nuo kiekio. Kuo daugiau graviruojamų suvenyrų (ar kitų daiktų), tuo už vienetą sumokėsite mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *