Gimtadienio dovanos tėčiui – ką dovanoti?

Ieškoti dovanos gimtadienio proga tėčiui – labai sunku. Atrodo, nieko jam nereikia, visko jis turi, jei sau kažko ir nori, tai kainuoja labai daug, o smulkmenom pinigų nemėto. Todėl atėjus laikui ieškoti tėčiui gimtadienio dovanos, pasidaro tikrai labai sunku. Štai keletas idėjų, kurios palengvins tas dilemas.

Laikrodis

GimtadienisGera ir brangi dovana. Jeigu norite tokią dovanoti tėčiui, laikrodis ant rankos yra gera išeitis. Tuomet su paprastu pigiu laikroduku neišsisuksite. Nebent tėtis yra visiškas suvalkietis ir norėtų paties pigiausio įmanomo laikrodžio, o geriausia, atiduoto dykai… Tačiau tai akivaizdu, kad tuomet jam ne laikrodžio reikėjo. O visgi, jei manote, kad laikrodis tiks, išrinkite jį savo biudžeto rėmuose, o tuomet dar jį ir personalizuokite ant nugarėlės išgraviruojant (užsakoma paslauga) kažką asmeniško. Linkėjimą, datą, gražų prisiminimą, gerus žodžius. Tada tas laikrodis taps tikrai svarbia, gražia ir gera dovana. Visai ne tokia, kokią jis burnodamas padėtų į stalčių ir prašytų čekio, kad galėtų grąžinti pardavėjui.

Rašiklis

Itin taupiam tėčiui nepatiks, kad mėtysite pinigus brangiems dalykams. Taigi, galite nupirkti geresnį rašiklį – jis vis tiek dar bus nebrangus, kainuos, pvz., 5 eurus. Ant to rašiklio išgraviruokite kažką gražaus, pamatysite, kaip viskas gerai tada atrodys. Galima tiesiog pasveikinti su gimtadieniu, arba ką nors tokio kaip „geriausias tėtis“. Aišku, darykite tai, kas atrodo geriausia jums.

Nauji akiniai

Bent jau skaitymo akinius tėtis tikrai turi. Taupiausias pasaulyje tėtis perka skaitymo akinius už vieną eurą iš Norfos, arba už 30 centų dėvėtų rūbų parduotuvėse. Aišku, tie akiniai neatrodo gerai. Kodėl gi tėčio nepadarius stilingu? Užsakykite tikrai gražius rėmelius skaitymo akiniams, o ant rėmelių (kojelių) išgraviruokite kažką asmeniško. Sveikinimą ar palinkėjimą. Tuomet tėtis tikrai negalės piktintis, kad pirkote naujus rėmelius. O kadangi dovana tokia asmeninė, tai ją dar ir naudos ir gražiau atrodys su naujaisiais akiniais.

Gertuvė

Ar tėtis tokią turi? Aišku, kad ne. Vandenį jau 4 metai nešiojasi neplautame „Coca-Cola“ buteliukyje, kitame tokiame pačiame garaže laiko antifryzą. Kad atsirastų tvarka, padovanokite jam gražią gertuvę, ant jos išgraviruokite sveikinimą. Tėčiui sveika pasivaikščioti, o vyresniame amžiuje verta su savimi nešiotis vandens ir jo vis gurkštnoti, nes taip yra skystinamas kraujas ir mažėja rizikos susirgti kraujagyslių ir širdies ligomis. Parinkite gertuvę neutralios jam priimtinos spalvos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *