Geriausias sprendimas namų interjerui

Spauda ant drobėsSpauda ant drobės sparčiai populiarėja. Tai labai plačiai panaudojamas dekoravimo būdas. Dažniausiai pasirenkamas yra fotodrobių gamybai arba garsių paveikslų kopijų gamybai. Fotodrobės yra ilgaamžis būdas išlaikyti šeimos, atostogų ar panašią fotografiją. Ją galima pakabinti ant sienos ir laikyti, kaip paveikslą. Drobės medžiaga dažniausiai būna dviejų tipų: natūrali ir sintetinė. Mėgstantiems natūralumą ir kokybę, rekomenduojame pasirinkti natūralią drobę. Natūralios drobės raštas yra gilesnis, ji yra storesnė, todėl liečiant ją yra jaučiamas kokybės jausmas. Norėdami išsisukti pigiau rinkitės sintetinę drobę. Ji yra plonesnė, mažiau pastebima drobės faktūra, bet jos kaina yra žemesnė.

Kur įsigyti fotodrobę?

Foto drobę galite įsigyti internetinėje parduotuvėje – interdeko.lt. Interdeko jau ilgą laiką užsiima spausdinimu ant drobės, todėl jie yra laikomi vieni geriausių savo srities ekspertų. Svetainėje yra specialus dizaino įrankis, kurio pagalba galėsite susikurti foto drobę patys. Pasirinkę norimas drobės savybes, pereisite prie dizaino kūrimo. Tai skamba komplikuoti, bet tikrai taip nėra. Įkėlę savo norima nuotrauką, ją ištempsite iki pasirinktos drobės kraštų, kad matytųsi pagrindinis vaizdas. Norėdami panaudoti daugiau nuotraukų, galite įkelti kiek norite. Sukūrus dizainą, paspausite išsaugoti ir pereisite prie apmokėjimo. Susikurti foto drobę dar nebuvo taip paprasta. Spauda ant drobės nuo šios pasiekiama kiekvienam. Papuoškite savo namus išskirtiniu, akį patraukiančiu būdu.

Interjero eksperto patarimai

Darydami remontą ir žinodami, kad namų sienas puošite naudodami spaudą ant drobės, rekomenduojame dizainą išsirinkti prieš dažant sienas ir dekoruojant namus. Foto drobė yra labai stiprus akcentas namuose, kuris turi būti suderintas iš anksto. Labai dažnai pasitaik oatvėjų, kai atlikus remonto pradedama rinktis foto drobę. Toks darbas stipriai apsunkėja, nes pritaikyti patinkantį dizainą prie jau pasirinktų interjero spalvų gali būti labai sunku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *