Vestuvinės puokštės – kiekvienos nuotakos skoniui

Artėjant svarbiausiai gyvenimo šventei, jauniesiems tenka imtis daugybės reikalų: susirasti reikiamą aprangą, prisiderinti aksesuarus, parinkti sukneles pamergėms, suorganizuoti šventę… ir, žinoma, nepamiršti tokių svarbių detalių, kaip vestuvinės puokštės ir dekoracijos. Nors kartais tai gali atrodyti tik smulkmenos, tačiau, pradėjus organizuoti šventę, viskas atrodo priešingai…Taigi, kaip pasirinkti vestuvines puokštes?

gelesVisų pirma, apgalvokite, kokios spalvos vyraus jūsų vestuvių dieną. Puokštė taip pat gali būti derinama ir prie jaunųjų drabužių bei aksesuarų. Šiandien tikrai nemažai nuotakų savo puokštę derina prie batelių bei plaukų aksesuarų. Pavyzdžiui, tikrai gražiai atrodo gėlių puokštė su violetinėmis ar mėlynomis gėlėmis, derinama prie tokios pat spalvos batelių.

Taip pat svarbu ir tai, kokios gėlės jums patinka labiausiai. Floristai gali suformuoti bet kokio stiliaus puokštę, kuri tikrai atitiks jūsų asmeninį skonį. Taip pat galima priderinti ir tokias pat gyvas gėles, kurios bus segamos į plaukus arba į jaunikio švarko atlapus.

Jei nežinote, kokios puokštės norite, visada galite rasti pavyzdžių internete – jų tikrai yra daugybė, taigi, tikrai išsirinksite tokią puokštę, kuri atitiks jūsų asmeninį skonį. Kai jau daugmaž žinosite, kokia turėtų būti jūsų vestuvinė puokštė, galėsite pradėti ieškotis floristo. Šiandie jų tikrai rasite ne vieną ir ne du, taigi, rinktis bus iš ko. Rinkitės tokį floristą, kuris turi patirties dekoruojant vestuvių sales irpan. – būsite užtikrinti, kad rezultatas tikrai bus toks, kokio ir tikitės. Pamergių ir svočios puokštės gali būti panašios į jaunosios puokštę, tačiau jūsų teisė rinktis – galite komponuoti ir visai kitų spalvų gėles. Pamergių ir svočios puokštės taip pat galima derinti prie suknelių, tačiau puokštes vertėtų užsakinėti tuomet, kai jau būsite tvirtai apsisprendę dėl spalvų.

Vestuvines puokštes galima užsisakyti dar gerokai iš anksto, ir jas pasiimti likus dienai iki vestuvių (arba vestuvių dieną, jei tuokiatės nelabai anksti ryte). Taigi, ir šia vestuvių šventės detale galite pasirūpinti dar iš anksto – taip išvengsite skubėjimo ir patiriamo streso. Pasirinkimo galimybės tikrai didelės, todėl kreipkitės į profesionalus, kurie suformuos tokias puokštes, kuriomis liksite patenkinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *