Garderobe ir skyvedørsgarderober – neatsiejamas namų baldas

Spintos Garderobe ir stumdomos durys Skyvedørsgarderober – neatsiejamas baldas kiekvienos šeimos namuose. Dažniausiai spintos su stumdomomis durimis statomos miegamajame kambaryje arba koridoriuje. Spintose laikomi ne tik šeimos drabužiai, avalynė, bet ir kiti daiktai, nesuradę sau vietos kitose namų erdvėse. Stumdomos durys Skyvedørsgarderober pasižymi geru paslankumu, ilgaamžiškumu, o gaminamos jos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Stumdomos durys – neabejotinai puikus sprendimas vertinantiems modernumą, išskirtinumą ir kokybę. Prieš įsirengiant spintą, namuose yra atliekami matavimai, išsirenkama spintos spalva, aptariama, kokio dydžio spintos stumdomomis durimis reikės ir pradedami darbai.

GarderobeSpintos Garderobe su stumdomomis durimis gali turėti veidrodinį paviršių, kuris yra labai patogus tuo atveju, jei namuose neturite didelio veidrodžio ar neplanuojate jo įsigyti. Taigi, tokio tipo spintos durys atlieka dvi funkcijas: talpina jūsų garderobą ir tuo pačiu leidžia matyti galutinį vaizdą veidrodyje. Taip pat spintos su veidrodžiais sutaupo jūsų namų erdvės, o vietą, kut galėtų stovėti įprastas atskiras veidrodis galite išnaudoti kitiems baldams ar dekoro elementams.

Spintos gali būti ne tik tradicinių spalvų kaip ruda ir jos atspalviai, balta ar juoda. Jeigu mėgstate išskirtinumą, modernumą, o jūsų namuose vyrauja keletas ryškių spalvų, spintą galite pasirinkti tokios pat ar kitos mėgstamos spavos. Nustebinkite namų svečius raudonos, oranžinės ar geltonos spalvos spinta, kuri taps išskirtine jūsų namų detale.

Be jokios abejonės spintos stumdomomis durimis išlaiko reprezentacinę išvaizdą namuose, leidžia išnaudoti kiekvieną namų centimetrą, o jei stumdomoms durims buvo naudojamas aliuminis, tokias nedideles spintas galima puikiai pritaikyti vonios erdvėje, nes aliuminis nėra rūdyjanti medžiaga. Specialistų teigimu, aliuminis yra patvaresnis už plieninį, todėl stumdomų durų sistemai rekomenduojama naudoti būtent pastarąją medžiagą. Dar vienas stumdomų durų pranašumas, ypač mėgstamas klientų – jog stumdomos pertvaros iš vienos erdvės gali sukurti kelias: tai gali būti drabužinė, darbo erdvė, virtuvė ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *