zodiako zenklu moteris

Kvepalai moterims pagal Zodiako ženklą

Kvepalai moterims, gimusioms po avinu ženklu, dažniausiai tinka intensyvūs ir ilgai išliekantys aromatai. Ir tai yra suprantama, nes jos nori užkariauti vyrų širdis ir net visą pasaulį. Taip pat po avino ženklu gimusios moterys kvepalus renkasi nestandartinius, ekstravagantiškus, nes tokiu būdu nori išsiskirti iš kitų žmonių. Jos nebijo intensyvių ir aštrių tonacijų.

Kvepalai moterimsPo jaučio ženklu gimusios moterys teikia pirmenybę augaliniams aromatams – žolių, vaisių, gėlių ir kita. Kadangi jautis yra ryškus žemės ženklų atstovas, tai jis leidžia parinkti ta nepaprastą gamą, kuri ir pabrėžia moteriškumą. Po jaučio ženklu gimusios moterys gali rinktis magnolijos, jazminų, lelijų, šalavijo ir kitus aromatus.

Po dvynių ženklu gimusioms moterims sunku apsiriboti vienu aromatu, kadangi jis greitai atsibosta ir norisi vis kažko naujo. Todėl jos nepaliaujamai eksperimentuoja ir kartais net aromatus kombinuoja pagal savo skonį. Jiems tinka ir patinka kvepintis levandų, mėtų, našlaitės, rozmarinų ir kitais aromatais.

Po vėžio ženklu gimusios moterys renkasi švelnius, subtilius aromatus, kurie aplinkinių gali būti net nejuntami. Mėgsta kvepintis švelniais, jūrą primenančiais aromatais. Tinka ir patinka bazilikų, jazminų, greipfrutų, orchidėjų ir kiti aromatai.

Skaityti straipsnį “Kvepalai moterims pagal Zodiako ženklą” »