vaikiški dviračiai

Vaikiški dviračiai: kai išsirinkti?

Vaikams važinėjimas dviračiu teikia tikrai daug džiaugsmo, tačiau tėveliams vertėtų pasirūpinti, kad vaikui važinėtis dviračiu būtų ne tik smagu, bet ir saugu. Taigi, labai svarbu, kad vaikiški dviračiai būtų parenkami tinkamai. Šiandien dviračių pasirinkimu tikrai negalime skųstis, tačiau tai tikrai ne visada palengvina apsisprendimą. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

vaikiški dviračiaiVisų pirma, renkant dviratį, labai svarbu atkreipti dėmesį į vaiko amžių bei ūgį. Taigi, čia bus labai svarbus ratų skersmuo bei paties dviratuko aukštis. Jei jūsų vaikas labai energingas, galima rinktis ir mažesnius dviračio ratus – tokiu atveju jam jį reikės smarkiau minti, tačiau būsite tikri, kad jis dviračiu nelakstys labai greitai.

Renkant dviratį taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į tai, ar dviratis pritaikytas mergaitėms, ar berniukams, kadangi tai užtikrina, kad dviračiu važinėti būtų kuo patogiau.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į pavaras ir stabdžius – vertėtų įsitikinti, kad vaikui valdyti dviratuką bus ne tik paprasta, bet ir patogu.

Skaityti straipsnį “Vaikiški dviračiai: kai išsirinkti?” »