svedai perka miska

Supirkėjai perka mišką: kodėl verta parduoti būtent jiems?

Šiandien tikrai nemažai žmonių nori parduoti savo turimą mišk, tačiau ne visada pirkėją rast taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Seniau žmonės tiesiog masiškai pirko mišką, tačiau po kiek laiko paaiškėjo, kadnuosavo miško teikiama nauda nėra jau tokia didelė, kaip buvo tikėta anksčiau. Taigi, šiandien vis dažniautenka ieškoti, kas perka mišką, ir kas tai daro pardavėjui palankiausia kaina.

perka miškąŠiandien rasime tikrai ne vieną miško supirkėją, kuris savo klientams siūlo tikrai nemažą pinigų sumą: už hektarą miško gali būti pasiūlyta net nuo 5000 iki 50 000 litų. Taigi, kaina tikrai labai palanki. Jei jūs žinote tikslią savo miško kainą, galite tikėtis, kad jums bus pasiūlyta dar didesnė pinigų suma nei jūsų miškas vertas. Supirkėjai tikrai brangiai perka miškus, taigi, jums nebeteks ieškoti kitų variantų, kam parduoti savo turimą mišką.

Parduoti mišką supirkėjams verta ne tik dėl didelės pinigų sumos: jums nereikės gaišti savo brangaus laiko, norint susirasti pirkėją. jums tereikės susirasti supirkėjo internetinį puslapį ir jame užpildyti labai trumpą anketą, kurioje įvesti savo duomenis bei miško identifikacijos numerį. Tai užtruks vos keletą minučių, ir labai greitai sužinosite, kiek pinigų gali būti pasiūlyta už jūsų mišką.

Skaityti straipsnį “Supirkėjai perka mišką: kodėl verta parduoti būtent jiems?” »