suvirinimo aparatai

Koks suvirinimo aparato tipas geriausiai tinka Jums?

Nors suvirinimo darbai reikalauja atitinkamų įgūdžių ir kruopštumo, tie, kurie nors šiek tiek meistrauja namuose, nusprendžia patys susidoroti ir su šia užduotimi. Tai tikrai yra įmanoma – svarbiausia pradėti nuo tinkamos įrangos pasirinkimo. Suvirinimo aparatai skiriasi įvairiais parametrais, tačiau daugiausiai dėmesio reikėtų skirti tinkamo jų tipo pasirinkimui – nuo šio aspekto priklauso jų pritaikymo galimybės. Išskyrėme 3 populiariausius jų tipus ir aptarėme svarbiausias jų ypatybes, kurios padės Jums priimti sprendimą.

MMA suvirinimo aparatai

Suvirinimo aparatasJei nors kartą domėjotės šiais įrankiais, tikriausiai teko girdėti ir kitą jų pavadinimą – šio tipo prietaisai dažnai vadinami tiesiog „svarkėmis“. Galima sakyti, jog tai kone populiariausias pasirinkimas, kuris tinka tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Žinoma, tai nereiškia, kad šiuo aparatu sėkmingai gali dirbti kiekvienas, vos tik paėmęs jį į rankas, tačiau iš esmės pats veikimo principas nėra itin sudėtingas. Be to, ir kaina labai viliojanti: šio tipo suvirinimo aparatai yra vieni pigiausių rinkoje, o dirbant papildomai reikia pasirūpinti tik elektrodais – dujos tam nėra reikalingos.

Šio tipo įrenginiai leis dirbti su storomis medžiagomis, tačiau jei ruošiatės virinti plonesnes, vertėtų rinktis kitą modelį. Visgi, jei būtent tokio įrankio ir ieškojote, džiaugsitės ir dėl saugių darbo sąlygų – net ir pučiant smarkiam vėjui, su šiuo įrankiu saugiai virinti galėsite nors ir lauke.

TIG suvirinimo aparatai

Šie suvirinimo aparatai laikomi kur kas šiuolaikiškesniais, o jų veikimo mechanizmas yra gerokai sudėtingesnis. Būtent dėl šios priežasties juos rekomenduojama rinktis tiems, kurie savo darbą jau išmano ir gali vadinti save virinimo profesionalais. Vien jau dėl to, kad už tokią įrangą teks susimokėti kiek daugiau, o dirbant reikės apsirūpinti ir specialiomis apsauginėmis dujomis.

Skaityti straipsnį “Koks suvirinimo aparato tipas geriausiai tinka Jums?” »