pvc durys pilkos

Skirtingos durų rūšys

Jeigu nors kartą matėte užsienyje iškabą su užrašu composite doors manufacturers, tai neabejotinai pastebėjote, kad apskritai yra labai daug skirtingų rūšių durų. Kad jos gali būti tikrai labai įvairios. Net jeigu gyventumėte kasdienį gyvenimą, praeidami pro įvairius pastatus, pastebėtumėte, kad yra daug įvairių skirtingų durų. Dabar pasikalbėkime, kokios yra pagrindinės skirtingų durų rūšys.

Lengvutės kaip užuolaida

Pačios lengviausios durys gali turėti daug skaidrių elementų, iš kurių bene populiariausias visada yra stiklas. Kai durys yra stiklinės, kai jose yra daug stiklo, tai galima labai lengvai leisti šviesai sklisti po namus. Pačios lengviausios, perregimos durys paprastai ir yra tokiose vietose, kur nereikia didelių, solidžių pertvarų. Tarkime, iš kambario (valgomojo) į virtuvę einančios durys gali būti pačios lengviausios. Perregimos detalės gali suteikti papildomo estetiškumo, o durų funkcija labiau yra sauganti nuo kvapo ar garso.

Kambarių durys

Durų įvairovėPaprastai upvc doors dar nebūna tos, kurios atitiktų šią kategoriją, tačiau tai jau arčiau. Reikėtų pasakyti, kad kambarių durys, kurios nebėra tokios nepastebimos kaip pirmosios kategorijos, svarbios ir dėl šviesos pralaidumo, ir dėl garso, ir dėl temperatūros bei kvapų. Šios paprastai pasitaiko kambariuose, kuriuose tai, kas vyksta, neturėtų būti matoma, girdima ar užuodžiama kitur. Darbo kambariams pasitarnauja tokios vidutinio didumo ir vidutinio stiprumo durys, taip pat ir durys, kurios priklauso miegamiesiems, svetainėms, tualetui, voniai.

Šarvuotos ir lauko

Skaityti straipsnį “Skirtingos durų rūšys” »